SEO و SEM

چگونه SEO و SEM  به کسب و کار شما کمک می کنند؟

 

کسب و کارها در همه ی ابعاد می توانند از SEO ( بهینه سازی موتورهای جستجو ) و SEM ( بازاریابی موتورهای جستجو همچنین بازاریابی با پرداخت پول به موتورهای جستجو هم نامیده می شود) بهره مند شوند. اگر شما از SEO و SEM برای رواج دادن کسب و کارتان استفاده نکنید مقدار زیادی پول را از دست خواهید داد. با خواندن این مقاله یاد می گیرید چگونه با استفاده از SEO و SEM می توانید درآمد بیشتری از مشتریان به دست آورید.

 

d14c1_SEO-SEM-for-Ecommerce SEO و SEM

 

SEO و SEM

SEM چیست و چگونه به کسب و کار شما کمک می کند؟

 

بازاریابی از طریق پرداخت پول به موتورهای جستجو یک راه آسان برای جذب بازدیدکننده است. اگر شما با استفاده از SEM سایتتان را تبلیغ می کنید به موتورهای جستجو هزینه پرداخت می کنید تا سایت شما را برای کلمات کلیدی خاص در فهرست وارد کنند و در نتیجه زمانی که یک نفر آن کلمه ی کلیدی را جستجو کند، موتورهای جستجو تبلیغ شما را نشان خواهند داد. شما تنها زمانی هزینه پرداخت می کنید که یک نفر روی تبلیغ شما کلیک کند.

بزرگترین مزیت SEM این است که تا زمانی که شما به اندازه ی کافی پول داشته باشید سایت شما می تواند برای هر کلمه ی کلیدی در فهرست نتایج موتورهای جستجو قرار بگیرد. بزرگترین نقطه ضعف SEM این است که شما پول زیادی را هزینه می کنید. اگر شما برای کلمات کلیدی اشتباه هزینه پرداخت کنید پول زیادی را از دست خواهید داد. Google AdWords  و Bing Ads اصلی ترین مهیا کنندگان SEM هستند. درآمد گوگل عمدتاً از SEM به دست می آید.

توصیه شده:  تعطیلات خوبی داشته باشید کتاب تعطیلات…

 

SEO چیست و چگونه به کسب و کار شما کمک می کند؟

 

بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو به همه ی فعالیت هایی اشاره دارد که مطابق با استانداردهای بروز برای بهبود رتبه ی صفحات وب سایت شما در موتورهای جستجو به صورت طبیعی انجام شده است و در ازای آن هزینه ای به موتور جستجو پرداخت نمیگردد بلکه باید انجام سئو را به متخصص و کارشناس آن بسپارید .

سئو شامل on-page optimization سئو داخلی  ( بهینه سازی فاکتورها داخلی و محتوای صفحات سایت ) و off-site optimization سئو خارجی ( بهینه سازی فاکتور و عوامل خارج از سایت ) می شود.

سئو اطمینان حاصل می کند که موتورهای جستجو می توانند اطلاعات وب سایت شما را درک کنند و به خوبی سایت شما را رتبه بندی کند . اگر موتورهای جستجو فکر کنند که سایت شما به جستجوی پرسش خاصی مربوط است، آن ها سایت شما را به عنوان بهترین نتیجه برای جستجوی آن پرسش در صفحه نخست نتایج خود نشان می دهند. SEO به شما کمک می کند تا با افزایش اعتبار سایت تان ، هر جا که سایت شما مربوط به جستجوی این پرسش هاست ، موتورهای جستجو سایت شما را در صدر نتایج جستجو نمایش دهند.

 

بزرگترین مزیت سئو این است که برای هر کلیک نیازی به پرداخت هزینه نیست. علاوه بر این، با اطمینان و به صورت طبیعی می توانید بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کنید و درآمد خود را افزایش دهید چون موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی که بهینه سازی کرده اید سایت شما را نشان می دهند. مهمترین نکته در سئو این است که نیازمند زمان است تا سایت شما به صورت طبیعی در نتایج موتورهای جستجو قرار بگیرد.

توصیه شده:  بهینه سازی فرم ها در طراحی سایت

 

چگونه بهترین نتیجه را از SEO و SEM بگیریم؟

 

SEO و SEM به شما کمک خواهند کرد تا برای سایتتان مشتریان بالقوه به دست آورید. به طور کلی بهتر است برای استفاده از هر دو روش :

 

می توانید برای پیدا کردن کلمات کلیدی که بهترین بازگشت سرمایه گذاری را به شما ارائه می دهند، از SEM استفاده کنید.

پرداخت پول به موتورهای جستجو برای بازاریابی یک راه خوب برای پیدا کردن کلمات کلیدی ای است که بهترین کارکرد را برای کسب و کار شما دارند. کلمات کلیدی ای را که فقط باعث می شوند شما هزینه کنید در نظر نگیرید و روی کلمات کلیدی ای متمرکز شوید که مشتریان جدیدی را جذب سایت شما می کند. که البته این روش هزینه زیادی می طلبد .

 

صفحات وب سایتتان را برای عملکرد بالای این کلمات کلیدی سئو و بهینه سازی کنید.

زمانی که شما بهترین کلمات کلیدی مربوط به کسب و کارتان را شناختید، از سئو استفاده کنید و صفحات وب سایتتان را برای این کلمات کلیدی بهینه سازی کنید. اگر وب سایت شما به صورت طبیعی در نتایج موتورهای جستجو قرار بگیرد شما بازدیدکنندگان بیشتری برای کسری از هزینه به دست خواهید آورد.

 

در صورتی که هنوز تصمیمی برای جذب مشتری و افزایش فروش آنلاین خود نگرفته اید پیشنهاد می کنیم با مشاوران تیم سئویار تماس گرفته و همین امروز برای افزایش درآمد کسب و کار خود برنامه ای جدی در پیش بگیرید . سئو سایت سئویار پشتوانه محکمی برای درآمد کسب و کار شما خواهد بود . یک لحظه هم درنگ نکنید و همین حالا با ما تماس بگیرید .

توصیه شده:  آموزش سئو صفحه اصلی

 

درخواست مشاوره سئو سایت

SEO و SEM
2.9 (58.52%) 256 votes
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید