Enter title here

سئو کلاه سیاه (black hat SEO)

 

سئو کلاه سیاه به روش هایی گفته می شود که قوانین سئو سایت موتورهای جستجو را نقض کرده و با تکنیک های نامتعارف سئو و بهینه سازی سایت باعث ارتقاء رنکینگ ناپایدار یک وب سایت در موتورهای جستجو می گردد. با توجه به پیشرفت و آپدیت های جدید الگوریتم های موتورهای جستجو هنوز برخی از افراد دست از انجام سئو کلاه سیاه بر نداشته اند و سعی در فریب موتور جستجو دارند.

 
53e92_Black-Hat-seo-site Enter title here
 

سیاه کاران سئو با استفاده از روش های منسوخ شده و بسیاری از فاکتورهایی که ممکن است برای موتور های جستجو اهمیتی که در گذشته داشته را نداشته باشند ، سعی دارند تا در مدت کوتاه به نتایج عالی برسند اما غافل از اینکه موتور جستجو متوجه این رفتارها شده و نتایج حاصله پس از مدت کوتاهی ناپدید خواهند شد.

 

انجام تکنیک های کلاه سیاه شاید بتواند در کوتاه مدت رتبه وب سایت شما را افزایش دهد ولی در آینده می تواند برای وب سایت شما عواقب جبران ناپذیری داشته باشد و جبران آن لازمه زمان و تلاش بسیار زیادی خواهد بود، زمانیکه که موتور های جستجوگر متوجه شوند که شما از روش سئو کلاه سیاه استفاده کردید ، سایت شما را از حضور در نتایج جستجو محروم می کند و ممکن است کار به جایی برسد که اجازه ایندکس مطالب شما را ندهد.

 

از روش های کلاه سیاه می توان به موارد زیر را بیان کرد:

 

خرید بک لینک : شرکت در هر نوع طرح و یا مزارع لینک . پرداخت هزینه برای بک لینک از مواردی است که گوگل آن را نقض می کند.
دستیابی به لینک با کیفیت پایین : ایجاد صدها بک لینک با کیفیت پایین مانند ثبت سایت در دایرکتوری ها و ارسال نظرات اسپم. باید بدانید که گوگل این موضوع را میداند.
چرخش مقاله : بازنویسی و انتشار دوباره محتوای بی ارزش در سراسر وب . این نوع لینک ها هیچ ارزشی ندارند.

توصیه شده:  sky

 

سئو کلاه سیاه برای کسانی است که برای اعمال سیگنال ها و فاکتورهای سئو سفید صبر ندارند. صبر در انجام سئو سایت امر بسیار مهمی است که ما همیشه به مشتریان خود متذکر می شویم. در صورتی که صبور نباشید تنها نتایجی همچون آسیب به برند و محبوبیت سایت شما و مهمتر از همه سلب اعتماد و جریمه موتور جستجو از سایت را به دنبال خواهد داشت.

 

اگر برند کسب و کارتان و محبوبیت آن در بین کاربران و موتور جستجو که مسئول معرفی سایت شما به کاربران و مشتریان شماست ، برایتان اهمیت دارد ، سئو سایت خود را فقط به افراد متخصص و با تجربه بسپارید.

به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید