Website Grader: ابزاری عالی برای ارزیابی شخصی از وب سایت خود

website-grader   Website Grader: ابزاری عالی برای ارزیابی شخصی از وب سایت خود

website grader

 Website Grader

در سال ۲۰۰۷ ابزاری به نام  Website Grader –ابزار رتبه بندی وب سایت- توسط شرکت HubSpot به بازار عرضه شد. از آن زمان به بعد این ابزار حدود ۴ میلیون وب سایت را ارزیابی کرده است، و به بسیاری از کسب و کارهای آنلاین در تشخیص فرصت های بهینه سازی وب سایت هایشان کمک کرده است.

اما چیزهای زیادی از سال ۲۰۰۷ تاکنون تغییر کرده است. وب سایت ها به طور قابل ملاحظه ای از لحاظ طراحی، کاربردپذیری، و هدف تغییر کرده اند. بنابراین Website Grader هم برای آن که هم چنان ابزاری مفید و کاربردی باشد لازم می بود تا تغییر کند. از این رو به تازگی طراحی تازه ای از این محصول روانه ی بازار شده است که قادر است وب سایت ها را با به کار گیری معیارهای رتبه بندی امروزی ارزیابی کند.

با وب سایت موج سئو همراه باشید تا بفهمید این ابزار جدید چیست و چه طور کار می کند و شما چگونه می توانید با استفاده از آن یک ارزیابی شخصی از وب سایت خود داشته باشید.

Website Grader چیست؟

hubspot-website-grader-icon-1   Website Grader: ابزاری عالی برای ارزیابی شخصی از وب سایت خود

Website Grader یک ابزار آنلاین رایگان است که این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا یک گزارش شخصی رایگان از رتبه ی سایت خود بر اساس معیارهای استاندارد کلیدی، شامل عملکرد، سهولت بازدید از سایت در مرورگرهای موبایلی، سئو و امنیت دریافت کنند.

Website Grader چگونه کار می کند؟

website-grader-challenge_winner-300x150   Website Grader: ابزاری عالی برای ارزیابی شخصی از وب سایت خود

کافی است تنها آدرس وب سایت و پست الکترونیکی خود را وارد کنید و ظرف چند ثانیه Website Grader یک امتیاز شخصی بین ۰ تا ۱۰۰ را تولید خواهد کرد. هم چنین شما ایمیلی دریافت خواهید کرد که جزییات عملکرد وب سایت شما را بر اساس هر یک از معیارهای کلیدی گزارش می کند که عبارتند از:

توصیه شده:  تأثیرات تبلیغات پیامکی بر جذب مخاطب

عملکرد: بهینه سازی عملکرد وب سایت شما، برای افزایش ترافیک سایت، بهبود نرخ های تبادل، تبدیل بازدید کنندگان سایت به مشتریان بالقوه که تمایل خود را به استفاده از خدمات شما نشان داده اند – در اصطلاح وب چنین فردی Lead نامیده می شود- و کسب درآمد بسیار مهم است. این ابزار اندازه ی صفحات سایت، درخواست های صفحات، سرعت بارگیری آن ها و موارد دیگری را ارزیابی می کند.

سهولت بازدید سایت از طریق مرورگرهای مخصوص موبایل

top-mobile-search-engine-apps-300x213   Website Grader: ابزاری عالی برای ارزیابی شخصی از وب سایت خود

امروزه بازدیدهایی که از طریق دستگاه های موبایل صورت می گیرند نسبت به قبل اهمیت بیش تری پیدا کرده اند. توجه به این نکته اهمیت زیادی دارد که سایت خود را به گونه ای برای مرورگرهای موبایل بهینه سازید تا مطمئن شوید این بازدیدهای ارزشمند، مشتریان بالقوه و منفعتی که از آن ها می برید را از دست نخواهید داد. این ابزار بر اساس معیارهایی هم چون تنظیمات وضعیت نمایش و پاسخ دهی سریع بررسی می کند تا چه اندازه سایت شما با اپلیکیشن های موبایل سازگار است.

سئو

img29280_kb_13950616-132244_-300x233   Website Grader: ابزاری عالی برای ارزیابی شخصی از وب سایت خود

سایت شما باید به آسانی یافت شود. این ابزار بر اساس رتبه بندی عنوان صفحات، توضیحات متا، و موارد دیگر، ارزیابی خواهد کرد آیا پیدا کردن سایت شما برای کاربران آسان است و روبات های موتورهای جستجویی مثل گوگل به آسانی متوجه آن می شوند و در نتایج جستجو سایت شما را در جایگاه بالاتری قرار می دهند یا نه.

امنیت

security-tips-300x199   Website Grader: ابزاری عالی برای ارزیابی شخصی از وب سایت خود

استفاده از یک گواهینامه ی SSL سایت شما را در مقابل حملات حفاظت می کند و این اطمینان را به کاربران می دهد که سایت شما معتبر است، و این امر به معنای آن است که آن ها در زمان ورود جزئیات مربوط به اطلاعات تماس خود احساس امنیت بیش تری می کنند. اگر شما این گواهینامه را داشته باشید، Website Grader درجه ی بالاتری را برای سایت شما در نظر خواهد گرفت.

توصیه شده:  بهترین ابزارهای یافتن کلمات کلیدی برای سئو

در پایین گزارش ارسال شده، شما چند پیشنهاد هم در مورد مسائلی که باید به آن ها رسیدگی کنید تا عملکرد سایتتان و هم چنین امتیازی که Website Grader  برای آن در نظر می گیرد بهبود یابد، پیدا خواهید کرد.

گام بعدی پس از ارزیابی وب سایت و اطلاع از رتبهٔ آن چیست؟

b9030495e1a7902f97fde68ff012c624_1490208850_cropped-300x177   Website Grader: ابزاری عالی برای ارزیابی شخصی از وب سایت خود

آیا سایت شما امتیازی پایین تر از ۹۰ کسب کرده است؟ مشکلی نیست، همیشه جا برای اصلاح و بهبود وضعیت هست. یک پیشنهاد خوب این است که نتایج را با همکاران خود در میان بگذارید و با هم روی نقاط ضعف سایت کار کنید تا اصلاحات مورد نیاز سایت را انجام دهید. به کمک Website Grader، شما به سرعت می توانید گزارشات را برای دیگران ارسال کنید. تنها کافی است روی آیکون اشتراک در قسمت بالای سمت راست صفحه کلیک کنید و آدرس ایمیلی را که قصد دارید گزارش رتبه بندی سایت شما را دریافت کند وارد کنید.

اگر هم امتیاز سایت شما بیش تر از ۹۰ است که خیلی عالیست! پس چرا آن را به دیگران نشان ندهید؟ شما می توانید به سرعت و به آسانی گزارش ارزیابی سایت خود را در همه جا با همکاران و دوستان خود به اشتراک بگذارید! تنها کافی است روی آیکون relevant کلیک کنید تا آن را از طریق حسب های کاربری خود در توئیتر، فیسبوک یا لینکدین به اشتراک بگذارید.

عالی بودup   Website Grader: ابزاری عالی برای ارزیابی شخصی از وب سایت خود(1)غیر مفیدdown   Website Grader: ابزاری عالی برای ارزیابی شخصی از وب سایت خود()

سایر پست های مرتبط

همچنین ببینید

Content-marketing-310x165   Website Grader: ابزاری عالی برای ارزیابی شخصی از وب سایت خود

بازاریابی محتوا بسیار مهم است، به این دلیل که یک عامل سودآور و کاملا بر …

https://www.seowave.ir/%EF%BB%BF-website-grader/

 Website Grader: ابزاری عالی برای ارزیابی شخصی از وب سایت خود
به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید