۵ روش استفاده از سئو محلی بدون فرضیه فیزیکی

۵ روش استفاده از سئو محلی بدون فرضیه فیزیکی

چگونه میتوان بدون پایه و اساس فیزیکى ، در سئو محلى دوام آورد ؟ اصلا همچین کارى ممکن است؟

جستجو محلى ، بسیار رقابتى است و حتى بیشتر از یک چالش براى رقابت با سایر رقبا تبدیل میشود وقتى شما سئو محلی بدون فرضیه فیزیکی را در پیش دارید.

در زیر ، ۵ راه خوب را معرفى میکنیم :

۱-قرار دادن محتواى متمرکز بر کاربر (کاربر پسند) در صفحات دسته بندی

یک صفحه دسته بندى ، باید بر روى محتوا تمرکز کند و هرچه مطلب بیشترى اضافه کنید ، نتیجه بهترى در سئو محلی بدون فرضیه فیزیکی خواهید گرفت.

براى اضافه کردن مطلب ، میتوانید :

  • اطلاعات شخص را بگیرید تا بتوانید سریعا محتواى مرتبط و مفید بدست آورید.
  • از اطلاعات اختصاصى که ممکن است به شغل شما کمک کند استفاده کنید.
  • براى پاسخ ها ، سوال پیدا کنید. یکى از ابزار خوب براى استفاده در لوکال سئو ، ‘Answer a public’ است که یک کیبورد مجازى رایگان براى تحقیق است که به شما در پیدا کردن سوالات براى کلمه کلیدى خاص که شما میخواهید ، کمک میکند.

15274_-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D9%85%D8%AD%D9%84%DB%8C-300x300 ۵ روش استفاده از سئو محلی بدون فرضیه فیزیکی

سئو محلی بدون فرضیه فیریکی

زمانى که شما براى یک کلمه کلیدى خاص ، پاسخ را پیدا کردید ، باید به سوالات مختلف ، از جانب خودتان پاسخ دهید :

” چگونه میتوانید از محتوای خوب، در سایت خود استفاده کنید؟ ”

“این موضوع ، به شغل شما مرتبط است ؟ ”

” ایا بیش از حد ، به محتواى تولید اتوماتیک عادت کرده ام ؟ ”

به یاد داشته باشید ، گوگل ، تمایل زیادى به مطالب تولید شده به صورت اتوماتیک ندارد. مراقب باشید که بیش از حد از این مطالب استفاده نکنید.

۲-میزان جزء به جزء بودن درست را بدانید

مهم است که داده ها را بررسى کنید ، تا بدانید چه مطلبى ، ترافیک خوبى دریافت میکند و چگونه میتوان محتواى سایت را افزایش داد.

نگاهى دقیق تر به کلمات کلیدى داشته باشید و ببینید که مردم در محدوده شما دنبال چه چیزى هستند .

همه سایت ها ، به جزئیات و مثال هایى که در زیر نمایش داده شده ، نیاز ندارند و این ، وابسته به موضوع سایت شماست.

15274_-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AA%D9%82%D9%88%DB%8C%D8%AA-%D9%84%D9%88%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A6%D9%88-300x164 ۵ روش استفاده از سئو محلی بدون فرضیه فیزیکی

در نهایت ، بد نیست داده هاى کلمات کلیدى را بررسى کنید و از خودتان بپرسید :” ایا به صفحات موقعیت مکانی (تقویت لوکال سئو) نیاز دارید ؟”

شغل شما چه سودى میتواند ازآن ببرد ؟

اگر در حال حاظر ، میتوانید به این سوالات پاسخ دهید ، آماده براى راهکارهاى عملى هستید.

۳-گریز از بسته هاى محلى با هدف قرار دادن در تنگنا

به منظور جلوگیرى از رقابت شدید ، ممکن است بد نباشد که از بسته هاى محلى محبوب ، دورى کنید و شکاف درست براى محتوا را بهره بردارى کنید

نظرتان در مورد رفتن به سوى هدفى که در آن رقابت ، کم تر و موقعیت بیشتر است چیست؟

دوباره هدف گذارى کردن ، ممکن است براى هزینه کلیکى مفید باشد ، اما این بدین معنا نیز هست که این تغییرات ، ممکن است سریع نباشند ، در حالیکه میتواند به این معنى نیز باشد که میتوانید به عنوان ارائه دهنده دانش در صنعت خود ، به رسمیت شناخته شوید.

۴-از داده هاى ساخت یافته براى دوام اوردن استفاده کنید

داده هاى ساخت یافته ، مربوط به نوعى از داده هاست که اطلاعات را از طریق یک پایگاه داده فراهم میکند و نشانه گذارى داده هاى ساخت یافته ، ممکن است وابسته به ویژگى آن باشد. این موضوع میتواند یک راهکار ، متن ، ویدئو و یا یک اتفاق باشد ، نشانه گذارى ، به موتور جستجو در گشتن محتوا و نمایش آن به کاربران کمک میکند که بسیار در سئو محلی موثر است.

7aaac_-%D8%B3%D8%A6%D9%88-300x214 ۵ روش استفاده از سئو محلی بدون فرضیه فیزیکی

۵-هوشمند ترین دستیاران را درست کنید.

اگر بسته هاى محلى ، براى شغل شما ، به نظر تاثیر گذار نمیایند ، یک گزینه دیگر براى شما ، آمدن مردم به طور مستقیم به اپلیکیشن شما است و دستیاران شخصى ، در این زمینه میتوانند بسیار مفید باشند.

دستیار هاى صوتى Siri ، Cortana و Google now دارند نوع و روش جستجوى مردم از طریق موبایل هایشان را عوض میکنند و به نظر ، زمان درستى براى کار کردن روى این موضوع است.

به عنوان مثال ، Google now به هر برنامه اى اجازه میدهد که با آن متحد شود و اپل هم اعلام کرده است که همین کار را انجام خواهد داد ( به عبارت دیگر تصمیم در اوپن سورس کردن دارند ) ، و این ، یک موقعیت بسیار خوب است.

نکات کلیدى:

  • داده هاى API را براى قرار دادن در صفحه ى دسته بندى پیدا کنید.
  • متوجه باشید که مردم چگونه جستجو میکنند.
  • شکاف محتوا براى بهره بردارى را پیدا کنید.
  • داده هاى ساخت یافته اضافه کنید.
  • اپلیکیشن خود را ادغام کنید

ارائه شده توسط تیم ایران سئو سایت

منبع: http://iranseosite.ir/5-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D9%85%D8%AD%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%B6%DB%8C%D9%87-%D9%81%DB%8C%D8%B2%DB%8C%DA%A9%DB%8C/

۵ روش استفاده از سئو محلی بدون فرضیه فیزیکی
به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید