۳xx route پیج رنک را کاهش نمی دهد!

استفاده از ۳xx route پیج رنک را کاهش نمی دهد!

 

۳۰۱ ریدایرکت موثر در سئو!

 

۳۰۱ یدایرکت انواع متفاوتی دارد که هر نوع آن هدف خاصی را دنبال می کند. رایج ترین نوع کاربردی و مفید آن ۳۰۱ ریدایرکت است. ۳۰۱ ریدایرکت (۳۰۱ redirect) به معنی انتقال دائمی آدرس قدیمی به آدرس جدید است. ۳۰۱ route زمانی استفاده می شود که شما قصد دارید آدرس دامنه خود را تغییر دهید یا می خواهید سایت شما با آدرس جدید نمایش داده شود یا برای انتقال صفحات داخلی نیز استفاده می شود . اگر در انتقال دامنه یا صفحه ای از سایت خود به آدرس جدید ، آدرس قبلی خود را با استفاده از ۳۰۱ route به آدرس جدید منتقل نکنید، رتبه و اعتبار آدرس قدیمی صفحات سایت از بین خواهد رفت!

 

راه اندازی ۳۰۱ route به منظور حفظ ساختار و محتوای سایت لازم است . ۳۰۱ route یکی از مهمترین ابزارها برای کمک به تلاش های شما برای بهینه سازی برای موتور های جستجو می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ۳۰۱ ریدایرکت مقاله redirect 301 و کاربرد آن در سئو را مطالعه کنید.

 

0f15c_URL-redirect ۳xx redirect پیج رنک را کاهش نمی دهد!

 

آیا ۳xx route در رتبه صفحات تاثیر دارد؟

 

Gary Illyes یکی از تحلیل گران وبمستر گوگل در توییتر خود اعلام کرد: استفاده از ۳۰۱ ، ۳۰۲ یا هر نوع از ۳xx route هیچ تاثیری بر کاهش پیج رنک صفحه نخواهد داشت.
 
در سال ۲۰۱۰ مت کاتز تایید کرد که redirect301 تمام پیج رنک URL قدیمی را به آدرس جدید منتقل نخواهد کرد. اما در سال ۲۰۱۳ مت کاتز اعلام کرد redirect301 رتبه و ارزش صفحات را کاهش نمی دهد و در ادامه بیان کرد که مقدار پیج رنکی که به واسطه redirect301 کاهش داده می شود برابر با مقدار پیج رنکی است که توسط یک لینک کاهش می یابد.

 

در اوایل سال جاری هم جان مولر همین مطلب را متذکر شد اما برخی از متخصصین سئو باز هم باور ندارند و گری برای رفع شک کارشناسان سئو این موضوع را توییت کرد که هنوز هم برخی از متخصصین هستند که این ادعای گوگل را باور نکردند.

 

در هر صورت گوگل در حال حاضر اعلام کرد که استفاده از هر نوع ۳xx route هیچ ارزشی از رتبه صفحات کاهش نخواهد داد.

 
 

منبع: seoyar http://seoyar.com/3xx-redirect-%D9%BE%DB%8C%D8%AC-%D8%B1%D9%86%DA%A9-%D8%B1%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D9%86%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D9%87%D8%AF/

۳xx route پیج رنک را کاهش نمی دهد!
به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید