وقتی صاحب یک برند و یا یک بنگاه اقتصادی…

20066738_250614772112107_7876458782316822528_n وقتی صاحب یک برند و یا یک بنگاه اقتصادی…

وقتی صاحب یک برند و یا یک بنگاه اقتصادی متوجه این موضوع می شود که بازاریابی سنتی به سبکی که در حال استفاده از آن است، دیگر قادر به جذب مشتری همچون گذشته نیست؛ قاعدتا به فکر استفاده از یک روش جدید می افتد.

این روش جدید شامل موارد زیادی می تواند باشد، مثلا؟ تغییر در سبک مدیریت، تغییر در نوع برخورد با مشتری و آموزش آن به پرسنل، تغییر در فضای فیزیکی بنگاه اقتصادی، استفاده از دیجیتال مارکتینگ، استفاده از تبلیغات محیطی، استفاده از بازاریابی چریکی، استخدام کارمندان جدید و متخصص،به کارگیری یک روش جدید در علم بازاریابی، کدام یک؟

یک صاحب برند چگونه می تواند بفهمد مشکل کاهش فروش یا کاهش شیب رشد از کجاست، و نکته مهم تر چگونه می تواند تشخیص بدهد، کدام روش برای بنگاه اقتصادی اش مناسب خواهد بود؟ اگر حتی این روش را تشخیص بدهد، آیا از جدیدترین روش های بازاریابی و جذب مشتری آگاهی دارد؟ و آیا می تواند این روش هارا به روش علمی انجام داده و پاسخ مناسب را دریافت کند؟

راه حل، مشاوره گرفتن از یک متخصص برندینگ و بازاریابی است.مدیر برندینگ ابتدا به بررسی تمام مسائل دخیل در کسب و کار می پردازد، نقاط ضعف و قوت را می یابد، مشکلات را پیدا و راه حل مناسب برای خروج از رکود را پیشنهاد می دهد.

حدیثه فیروزآبادی، کارشناس دیجیتال مارکتینگ بین الملل

وقتی صاحب یک برند و یا یک بنگاه اقتصادی…
به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید