نشست خبری: روش برگزاری مسابقه

نشست خبری: روش برگزاری مسابقه

مهم: عبارت مسابقه اعلام و مسابقه آغاز شد.: برندگان اول اردیبهشت ۱۳۹۲ اعلام می شوند.

عصر روز شنبه ۸ مهرماه ۱۳۹۱ نشست خبری ذره بین طلایی برگزار شد.

به گزارش ایتنا در این نشست پس از بررسی تاریخچه ذره بین طلایی که توسط مهدی رودکی ارایه شد؛ حمید استادهاشمی دبیر اجرایی ذره بین طلایی به تشریح روند برگزاری این دوره پرداخت.
او مسابقه این دوره را برخلاف اعلام قبلی در چند روز گذشته، رقابت بر یک عبارت مشخص اعلام کرد و افزود: پس از بررسی‌ها و دریافت پیشنهادات افراد فعال در این حوزه به این نتیجه رسیدیم که مسابقه را همانند الگوهای خارجی برگزار کنیم تا بتوانیم از تجربیات آنها بهتر بهره ببریم. بدین ترتیب قبل از آغاز مسابقه کلیه شرکت کنندگان توسط مربیان حرفه‌ای سئو آموزش می‌بینند و در پایان آموزش‌ها افراد به گروه‌هایی ۵ نفره تقسیم می‌شوند. بعد از مشخص شدن گروه‌ها به هر گروه یک مربی و یک کمک مربی اختصاص خواهد یافت تا در طول ۳ ماه بعد از آن مشاوره‌های لازم را دریافت دارند. در همان روز و بعد از تعیین تیم‌ها و اختصاص مربیان عبارت مسابقه اعلام می‌گردد و رقابت از همان لحظه شروع می‌گردد.

او در ادامه افزود: ما تنها دامین‌هایی که درست بعد از تاریخ اعلام عبارت مسابقه، ثبت و فعال شوند را در مسابقه شرکت می‌دهیم و آدرس مسابقه نمی‌تواند وبلاگی بر روی یکی از سرویس‌های وبلاگ باشد.
حمید استادهاشمی عبارت مسابقه را عبارتی خیالی و فرضی ندانست و تاکید کرد اتفاقا با چند شرکت که در حال برندسازی برای محصولات و خدماتی هستند مذاکره کرده‌ایم تا از این عبارت حمایت مالی نمایند. بدین ترتیب شرکت کنندگان در تولید محتوا به صورت متن و تصویر و ویدیو با مشکلی روبرو نخواهند بود.
او با اشاره به ارائه آموزشهای تخصصی، ابتکار دیگر مسابقه را موظف بودن گروه‌ها به ارائه گزارش کار هر دو هفته یکبار ذکر کرد و تاکید کرد انتقال تجربیات و به اشتراک گذاردن ایده‌ها نیز بخشی از امتیازات مسابقه است.

حمید استادهاشمی شروع مسابقه را دهه پایانی آبان ماه ذکر کرد و تاریخ ثبت نام در مسابقه را به مدت یکماه از ۲۵ مهر تا ۲۰ آبان ماه اعلام کرد و درخواست کرد علاقه‌مندان برای کسب جزییات دیگر به سایت ایران سئو مراجعه نمایند.

منبع: http://www.iranseo.com/884/

درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید