نتایج انتخابات آمریکا و افزایش تقاضا برای مهاجرت به کانادا

نتایج انتخابات آمریکا و افزایش تقاضا برای مهاجرت به کانادا

نتایج انتخابات آمریکا به طور کامل خارج از پیش بینی های نظر سنجی ها رقم خورد اما رفتار مردم در گوگل جالب توجه بود.

به عنوان مغلوب ساختن پیش جستن تا رای کالج انتخاباتی جستجو در مورد مهاجرت به کانادا افزایش یافت خلاصه ترافیک از ایالات متحده ، وب سایت مهاجرت به کانادا به محض موفقیت دونالد ترامپ در رای گیری الکترال به دلیل افزایش تقاضای بالای کاربران ایالت متحده از کار افتاد.

از چند روز قبل که پیروزی دونالد ترامپ در مسیر تبدیل شدن به رئیس جمهور ۴۵ ایالات متحده جستجوی های مرتبط به مهاجرات به کانادا افزایش یافت . این شامل انواع پرس و جو جستجو مانند “من میخواهم به کانادا حرکت کنم ” و “انتقال به کانادا” است.

اکثریت نظر سنجی های آنلاین از انواع سنتز از ایالات با رنگ ابی برای کلینتون نمایش داده شده و هرچند برخی از ایالت های قرمز در لیست وجود دارد که نشان داده شده است.

مورد دیگر که نتایج انتخابات آمریکا  نشان داده شده است انچه گوگل از دیدن برخی از نتایج و خواست های مردمی نتایج نشان داد شامل ” استیضاح رئیس جمهور ” “چگونه مغلوب ساختن برنده ” ” چگونه حرکت به سوئد” می باشند.

به طور همزمان  وب سایت مهاجرت به کانادا تحت الشعاع ترافیک از امریکاهی محزون به دنبال یادگیری بیشتر در مورد حرکت به سمت شمال از کار افتاد و این سایت در حال حاضر برای کسب اطلاعات بیشتر در خدمت شما است و دسترسی به آن با کمبود سرعت مواجه نیست.

اخبار نتایج انتخابات آمریکا -اخبار موتور جستو –ایران سئو سایت

 

مطلب مرتبط وجود ندارد.

منبع: http://iranseosite.ir/%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%D8%A7-%D9%85%D9%87/

نتایج انتخابات آمریکا و افزایش تقاضا برای مهاجرت به کانادا
به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید