میزبانر، سرویس میزبانی ویژه سئو

سرویس میزبانی سایت وبسیما، میزبانر

آژانس خلاقیت وبسیما در راستای ارائه بهترین خدمات و محصولات به مشتریان، اقدام به راه اندازی سرویس میزبانی سایت تحت عنوان “میزبانر” نموده است.

سرویس های هاستینگ یا میزبانی سایت، این امکان را فراهم میکنند تا وبسایت خود را در بستر اینترنت راه اندازی کرده و آن را در معرض توجه میلیون ها مخاطب اینترنتی قرار دهید. بدیهی است هرچه این میزبان قدرتمندتر و حرفه ای تر باشد، وبسایت شما نیز با ثبات و سرعت بالاتری به فعالیتش ادامه میدهد.

لزوم استفاده از میزبان سایت قدرتمند

طراحی سایت در شرکت وبسیما، با رعایت تمام اصول و استانداردهای روز وب انجام میپذیرد. همچنین روند برنامه نویسی و ایجاد زیرساخت نیز مطابق با جدیدترین تکنولوژی های مرتبط با حوزه طراحی سایت صورت میگیرد. اما یک وبسایت حرفه ای تنها در صورتی میتواند تمام امکاناتش را به درستی به کاربران ارائه دهد که یک هاستنیگ یا میزبان مناسب و قدرتمند داشته باشد. سرویس میزبانر نیز با همین هدف راه اندازی گشت تا هم مشتریان وبسیما و هم عزیزانی که قصد راه اندازی وبسایت خودشان را دارند بتوانند به یک میزبان مطمئن تکیه کنند.

ویژگی های یک میزبان سایت قابل اعتماد

نکات متعددی را میتوان برای یک هاستینگ یا میزبان سایت خوب و قابل اعتماد نام برد، اما از مهمترین آنها میتوان به سرعت، پایداری، دانش مهندسی و پشتیبانی 24 ساعته اشاره کرد. سرویس میزبانر نیز با اتکا به تجربیات و اندوخته های چندین ساله وبسیما در حوزه طراحی وب و شناخت دقیق نیاز مخاطبین راه اندازی شده است.

یک میزبان خوب از سخت افزار قوی و نرم افزار حرفه ای برای مدیریت منابع سرور استفاده میکند تا تمام مشترکین از سرویس دهی سریع و پایدار بهره مند شوند.

توصیه شده:  طراحی وبسایت طب سنتی, گیاهان دارویی

همچنین دانش فنی مسئولین هاستینگ از مهم ترین مواردی است که یک سرویس میزبانی سایت را متمایز میکند. دانش فنی باعث میشود تا چالش ها و یا مشکلات احتمالی هاستینگ به سرعت تشخیص داده شده و برطرف گردد. علاوه بر این موارد، پاسخدهی سریع و درست به درخواست های کاربران از اولویت های یک هاستینگ مناسب محسوب میشود.

ما در میزبانر بهترین ها را گرد هم آوردیم تا علاوه بر موارد فوق، شرایط پاسخگویی به تمام نیازهای مخاطبین را به بهترین شکل ممکن فراهم نماییم.

6eedc_3-1 میزبانر، سرویس میزبانی ویژه سئو

استفاده یکپارچه از سرویس طراحی و میزبانی سایت وبسیما

چنانچه از دانش وبسیما برای سفارش طراحی سایت استفاده نمودید، پیشنهاد ما این است که میزبانی وبسایت خود را نیز به دست میزبانر سپرده و خیال خود را از بابت عملکرد بدون نقص آن راحت کنید.

یکی از چالش های مدیران سایت، عدم آشنایی هاستینگ ها با نحوه طراحی و کدنویسی سایت هایی است که میزبان آنها هستند. در بسیاری موارد مشاهده شده که مسئولین هاستینگ در رفع مشکلی غافلگیر کننده درمانده اند، در حالی که منشاء مشکل از برنامه نویسی سایت بوده است.

هنگامی که طراح و میزبان یک سایت مشترک باشند، دیگر جای نگرانی از بابت مجهول ماندن علت مشکلات احتمالی نیست. وبسیما نیز با هدف یکپارچه سازی روند طراحی و میزانی وبسایت اقدام به راه اندازی سرویس میزبانر نموده تا تمامی دغدغه های مشتریان از این بابت را برطرف سازد.

 

میزبانر صرفا یک فروشنده هاست نیست! میزبانر یک همراه دائمی و مطمئن برای وبسایت شماست که میتوانید به پایه های محکم آن اعتماد کنید.

توصیه شده:  راهنمایی برای دستیابی به نتایج قابل اندازه گیری از بازاریابی مستقیم پست الکترونیکی

79f4a_ads میزبانر، سرویس میزبانی ویژه سئو79f4a_ad1 میزبانر، سرویس میزبانی ویژه سئو05f2a_telegram-bot میزبانر، سرویس میزبانی ویژه سئو

درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید