قسمت اول بخش سوم بطور کلی منظور از کلمات…

20968857_1955033684768628_5673058555658240000_n قسمت اول بخش سوم بطور کلی منظور از کلمات…

قسمت اول
بخش سوم
بطور کلی منظور از کلمات کلیدی برای سئو چیست؟
منظور از کلمات کلیدی عبارتهایی است که کاربران در موتورهای جست و جو مانند گوگل و یاهو به منظور پیدا کردن محصول یا خدماتی که شما ارائه می‌کنید، تایپ می‌نمایند. موتورهای جست و جو براساس کلمات کلیدی تعریف شده در وبسایت ها و مطابقت آن با دستور ارسال شده از طرف کاربر و رعایت موارد دیگر(رتبه سایت و بک لینک های آن) سایت‌های مرتبط با آن عبارت را بصورت یک لیست نمایش میدهد. هدف از ایجاد کمپین سئو قرار گرفتن در بالای این لیست و در نتیجه افزایش فروش و کسب درآمد بالاتر است. بطور مثال شما دارای یک گوشی هستید و دنبال شارژر مناست برای آن میگردید مطمئنا در موتورهای جست و جو عبارت شارژر برای گوشی را تایپ می نمایید. این عبارت همان کلید واژه هاست که فروشندگان باید آن را رعایت کنند و هر سایت و فروشگاهی که از این عبارت در بهینه سازی سایت خود استفاده کرده باشد یکی از گزینه های هدف برای موتورهای جست و جو می‌باشد.عبارت قابل جست و جو میتواند از یک یا چند کلمه تشکیل شود به عمین علت ما به آن کلماتکلیدی و یا عبارات مرتبط می‌گوییم.
seo search engine optimazation
فروشگاه سایت فروشگاهی تجارت الکترونیک افزایش ترافیک فروشگاه اینترنتی آموزش رایگان آموزش سئو سئو سئو سایت کلمات کلیدی تبلیغات گوگل خدمات سایت گسترش سایت کمپین سئو آموزش آموزشی طراحی وب طراحی سایت طراحی سایت شرکتی پیشرفت شغلی

قسمت اول بخش سوم بطور کلی منظور از کلمات…
به این مطلب امتیاز بدهید
توصیه شده:  دعوت به همکاری آسرون آماده همکاری با…
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید