عبارت مسابقه ذره بین طلایی دوره پنجم اعلام شد

عبارت مسابقه ذره بین طلایی دوره پنجم اعلام شد

توجه: مسابقه خاتمه یافته است و برندگان، روز شنبه، ۴ آبان اعلام می شوند.

همزمان با سمینار آخرین تکنیکهای وب، عبارت مسابقه ذره بین طلایی دوره پنجم اعلام شد. مهدی رودکی، مدیر ایران سئو در پایان سخنرانی خود که به موضوع سئو اختصاص داشت، ضمن اعلام عبارت مسابقه، شرایط برنده را نیز اعلام کرد. بر این اساس “فقر و فرهنگ” عبارت ذره بین طلایی در دوره پنجم است.

از آنجا که رتبه های گوگل بسته به زمان جستجو، مکان کاربر و سابقه فعالیت وی متغیر است، برگزارکنندگان این گونه تصمیم گرفتند که در روز اول اردیبهشت ۱۳۹۲ روز اول آبان ۱۳۹۲ همزمان در چند شهر ایران عبارت مسابقه جستجو شود و سایت یا وبلاگی که به طور میانگین رتبه بهتری داشته و در راه کسب رتبه تقلب نکرده باشد به عنوان برنده مسابقه اعلام گردد. شهرهای مورد نظر نیز اینگونه انتخاب شدند: ایلام، زاهدان، شهرکرد، بجنورد، سنندج، بندرعباس، یاسوج، بیرجند، بوشهر، مشهد و تهران.

بنابراین مسابقه برای عموم آزاد اعلام می گردد و شرکت کننده می تواند سایت یا وبلاگ خود را در مسابقه شرکت دهد. نیازی به اعلام سایت/وبلاگ به ایران سئو نیست و سایتها/وبلاگهای قرار گرفته در رتبه های یک تا سی نتایج گوگل به طور اتوماتیک در مسابقه شرکت داده می شوند.

عبارت مسابقه: فقر و فرهنگ

زمان اعلام برنده: چهارم آبان ۱۳۹۲

 

 

 

 

 

Tagged ذره بين طلایی

منبع: http://www.iranseo.com/980/

درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید