شاید شما کاربر شبکه اجتماعی اینستاگرام…

23596493_912676298891013_5965532217764478976_n شاید شما کاربر شبکه اجتماعی اینستاگرام…

شاید شما کاربر شبکه اجتماعی اینستاگرام نتوانید با دنبال کردن افراد نیازهای خودتان را رفع کنید، در پاسخ به این نیاز، تیم مدیریت اینستاگرام در اقدامی جدید ویژگی دنبال کردن هشتگ را به طور آزمایشی اجرایی کرد.

با اجرایی شدن این قابلیت دیگر لازم نیست برای دنبال کردن موضوع مورد علاقه‌تان، حتما کاربر خاصی را دنبال کنید. به طور مثال اگر علاقه به پیگیری مطالب پیرامون خودرو هستید می توانید هشتگ car را دنبال کنید تا تصاویر بارگذاری شده با این هشتگ را مشاهده کنید و دیگر نیازی به جستجوی دستی آن هشتگ نیست.

البته این قابلیت هنوز به طور عمومی ارائه نشده است و اینستاگرام در حال آزمایش آن است تا در صورت درست پیش رفتن، این قابلیت را به نسخه اصلی خود اضافه کند.

طراحی سایت دیجیتال دیجیتال مارکتینگ وب وب سایت مدیریت موفقیت سئو اقتصاد اینفوگرافیک بلاگ فناوری اطلاعات ارتباطات سایت برند برندینگ موفقیت کسب و کار هوشمند کسب و کار هوشمند بازاریابی واقعیت افزوده اتاق بازرگانی موشن گرافیک موشن مهرارقام مهرارقام رایانه گوگل اینستاگرام هشتگ

شاید شما کاربر شبکه اجتماعی اینستاگرام
به این مطلب امتیاز بدهید
توصیه شده:  شبکه های اجتماعی راهکاری قدرتمند در…
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید