سفارش ساخت نرم افزار مشاور املاک زبان برنامه نویسی سی شارپ

سفارش برنامه نویسی و ساخت نرم افزار هایی مانند مشاور املاک، gps را تنها با زبان برنامه نویسی سی شارپ پیاده سازی می کنید؟
از آن جایی که مشاور املاک، دنبال گشتن برای خانه و رفتن به این بنگاه و آن بنگاه املاک کاری مردانه است کمتر بانوان با مشکلات و یا دردسر های این شغل کاری آشنا می باشند.
مشاور املاک باید روزانه قیمت خرید خانه ها، ویلا ها، زمین های تجاری و مسکونی و … را همه و هم هرا بداند و در کل فی بازار در دستش باشد که بتواند به خوبی و با اطلاعات کامل با مشتری صحبت کند.
حال برای اینکه با دردسر کمتری مواجه شود، نرم افزار مشاور املاک که با زبان سی شارپ می باشد را اگر بروی موبایل خود داشته باشد می تواند همه آن اطلاعات را در کسری از ثانیه در اختیار مشتری قرار دهد و هم چنین آن را آپدیت کند که اگر مورد خوبی هم پیدا شد در آن واحد به مشتری همان جا اعلام نماید.
نرم افزار هایی مانند مشاور املاک، gps و … که با سخت افزار ارتباط دارند بهترین زبان برای نوشتن آن ها سی شارپ می باشد و اکثر افراد هم به این واقعیت رسیده اند و خود از اول می گویند که پروژه شان را با زبان برنامه نویسی سی شارپ نوشته شود.


راه های ارتباطی شما عزیزان با ما :

مشاور: معصومه برهانی

شماره موبایل: 09156547518

پست الکترونیکی: AradSeo2015@Gmail.Com

منبع: aradseo

سفارش ساخت نرم افزار مشاور املاک زبان برنامه نویسی سی شارپ
به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید