ساخت نرم افزار آموزشی برنامه نویسی جدول ضرب

نرم افزار آموزشی جدول ضرب که برای یادگیری سریع تر دانش آموزان، با زبان برنامه نویسی جاوا برای ویندوز و اندروید برنامه نویسی می شود.

همه ما به خصوص معلمین عزیز جامعه به این موضوع آگاهی دارند که انسان با دیدن، خیلی سریع تر یاد می گیرد و ب خاطر می سپارد، این مسئله در میان کودکان شایع تر می باشد.

در نتیجه معلمان زمانی که می بینند موضوعی درک آن برای دانش آموز سخت می باشد آن را به تصویر می کشند که حل مسئه برایشان ساده تر شود و بتوانند در موقعیت مناسب از آن استفاده کنند.

یکی از سخت ترین دوران تحصیلی ابتدایی آموزش یاد گرفتن جدول ضرب است. ما بزرگ تر ها دوران یادگیری جدول ضرب خود را اگر به یاد آوریم دیگر به دانش آموز و کودک خود نمی گوییم اینکه سخت نیست راحته، چرا دقت نمی کنی و هزاران دلیل دیگر که دانش آمز را از یاد گرفتن همان چیزی هم که بلد است، ناامید می کنیم.

گروه برنامه نویسی ایران می تواند با کمک معلمان برای دانش آموزان نرم افزاری را برنامه نویسی کند که جدول ضرب را با تصویر و پرسش و پاسخ به آن ها یاد دهد و یادگیری را برایشان سهل و آسان کند.


راه های ارتباطی شما عزیزان با ما :

مشاور: معصومه برهانی

شماره موبایل: 09156547518

پست الکترونیکی: AradSeo2015@Gmail.Com

منبع: aradseo

ساخت نرم افزار آموزشی برنامه نویسی جدول ضرب
به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید