ساخت جدیدترین نرم افزار برنامه نویسی اندروید

ساخت جدیدترین نرم افزار برای سیستم عامل اندروید با پرکاربرد ترین زبان برنامه نویسی، جاوا کدنویسی می شود

جدیدترین سیستم عاملی که این روز ها مورد توجه علاقه مندان به موبایل و وسایل الکترونیک قرار گرفته است، اندروید می باشد. سیستم عامل اندروید نه تنها برای موبایل بلکه برای تبلت، ساعت و کتاب خوان های الکترونیکی و … استفاده می شود.

اگر سری به دنیای نرم افزار ها بزنیم می بینیم که روزانه تعداد زیادی نرم افزار برای اندروید در حال ساخت می باشد و در لیست جدیدترین نرم افزار ها قرار می گیرد.

سیستم عامل اندروید که اولین نسخه از سیستم عامل اندروید خود را بر روی موبایل htc پیاده سازی کرد و در حال حاضر به تعداد شرکت هایی که می خواهند از این سیستم عامل استفاده و بهره برداری کنند افزوده می شود.

یکی از پرکاربرد ترین زبان های برنامه نویسی برای اندروید جاوا است، این بدان معنی نمی باشد که تنها با این زبان می توان نرم افزار اندرویدی ساخت بلکه از دیگر زبان ها مانند سی، سی پلاس پلاس، html5 و… می توان نرم افزار استفاده کرد اما بهترین و توسعه دهنده ترین نرم افزار برای سیستم عامل اندروید همین زبان جاوا بوده و خواهد بود.


راه های ارتباطی شما عزیزان با ما :

مشاور: معصومه برهانی

شماره موبایل: 09156547518

پست الکترونیکی: AradSeo2015@Gmail.Com

منبع: aradseo

ساخت جدیدترین نرم افزار برنامه نویسی اندروید
به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید