ساخت انواع نرم افزار موبایل زبان برنامه نویسی جاوا

برنامه نویسی نرم افزار برای موبایل با انواع زبان ها نوشته می شود، مهم این است که مطابق با ویژگی های نرم افزار زبان جاوا، سی شارپ و یا دیگر زبان های برنامه نویسی را انتخاب کنید.
ساخت انواع نرم افزار های برنامه نویسی برای موبایل که روزانه تعداد زیادی از آن ها دانلود می شود و مورد استفاده قشر کثیری از افراد قرار می گیرد، با پنج زبان برنامه نویسی نوشته می شوند.
این نرم افزار به گونه ای شده اند که بخش جدائی ناپذیر از زندگی افراد را به خود اختصاص داده اند و مانند خرید لباس، مواد خوراکی و دیگر لوازم مورد استفاده قرار می گیرند و باید انام داده شوند.
در ساخت و برنامه نویسی نرم فزار باید بدانید که تا چه حدی می خواهید آن را توسعه دهید، زیرا در این قسمت نقش حیاتی زبان برنامه نویسی مشخص می شود.
همان طور که می دانید برخی زبان ها محدودیت دارند و تا قسمتی از انجام پروژه شما را یاری می کنند که اگر بدین نکته توجه نشود ممکن است مشکلاتی را درآینده برای شما فراهم آورد.
در این قسمت انواع زبان هایی که می توانید با آن ها نرم فزار های موبایل را برنامه نویسی کنید را شرح می دهیم:

1-  1 ساخت انواع نرم افزار موبایل زبان برنامه نویسی جاوا

برای اینکه نرم افزار و یک برنامه وب برای کاربران تلفن همراه برنامه نویسی کنید این زبان کمک شایانی به شما می کند.

به حدی توانسته به برنامه نویسان و کاربران تلفن همراه کمک کند که می گویند زبان قابل اعتمادی است و به کسی خیانت نمی کند.
می توانید انواع داده های، پارامتر های ورودی، ریسپانسیو بودن صفحه مرورگر را با این زبان برنامه نویسی به سادگی تعریف کنید، بدون اینکه باری کسی مشکلاتی ایجاد شود که سبب نارضایتی وی از آن نرم افزار شود.

2-  44 ساخت انواع نرم افزار موبایل زبان برنامه نویسی جاوا

اما گیج کننده ترین زبان برنامه نویسی موبایل جاوا می باشد که از میان سه بخشی که دارد برای ساخت نرم افزار موبایل تنها از یک بخش آن که همان جاوا خالی می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

جاوا را به عنوان یک زبان شی گرا مورد قبول همه برنامه نویسان قرار گرفته و از این زبان برای ارائه بهترین خدمات و کارایی ها استفاده میک نند.

نکته بسیار مهمی که در این زبان برنامه نویسی نهفته است این است که قدرت جاوا به حدی است که می تواند با مرورگر و یا بدون مرورگر به فعالیت خود ادامه دهد، یعنی انعطاف پذیری این زبان برنامه نویسی کمک در هر شرایطی دست برنامه نویس را باز می گذارد.

3- 6 ساخت انواع نرم افزار موبایل زبان برنامه نویسی جاوا

اگر به دنبال زبان برنامه نویسی دیگری به جز زبان های معرفی شده بالا می باشید که بتوانید خروجی اندروید و یا حتی ویندوز از آن ها بگیرید زبان برنامه نویسی c++ را هرگز از یاد نبرید.
این زبان برنامه نویسی تقریبا برای هر پلتفرمی حرفی دارد و از آن به صورت گسترده استفاده می شود، پس نترسید که شما اولین نفر برای برنامه نویسی نرم افزار با زبان سی پلاس پلاس می باشید.
4- 32 ساخت انواع نرم افزار موبایل زبان برنامه نویسی جاوا
پس از ورود موبایل های اندروید به دنیای انسان ها اکثر شرکت ها از زبان سی پلاس پلاس برای ساخت برنامه های موبایل خود استفاده می کردند، اما شرکت اپل نمی توانست این را بپذیرد که از همان زبانی استفاده کند که مورد استفاده عموم قرار می گیرد.
این شرکت زبانی به Objectiv- c طراحی کرد و آن را به عنوان زبان اصلی باری ساخت انواع نرم افزار ها معرفی کرد.
Objectiv-c بخش حیاتی شرکت اپل برای توسعه نرم افزار های ios و mac می باشد.
5- 21 ساخت انواع نرم افزار موبایل زبان برنامه نویسی جاوا
سوئیفت زبانی است که برای توسعه و نوشتن کد ها همراه با زبان Objectiv-c می باشد.
از سوئیفت بیشتر برای از میان برداشتن آسیب های امنیتی طراحی شده است.
سوئیفت را به عنوان بهترین زبان برنامه نویسی برای توسعه نرم افزار های اندروید البته برای سیستم عامل های ios می دانند.

هر آنچه در بالا گفته شد اطلاعات مختصری در مورد زبان های برنامه نویسی می باشد که می توان اپلیکیشن های اندروید را با آن ها نوشت. و ایت اطلاعات بدین خاطر است ک شما را از سردرگمی انتخاب زبان برای ساخت نرم افزار نجات دهیم.


راه های ارتباطی شما عزیزان با ما :

مشاور : معصومه برهانی

شماره موبایل: 09156547518

پست الکترونیکی: AradSeo2015@Gmail.Com

منبع: aradseo

ساخت انواع نرم افزار موبایل زبان برنامه نویسی جاوا
به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید