رفتار مناسب با آپدیت های الگوریتم های گوگل

چگونه در مقابل آپدیت های الگوریتم های گوگل رفتار کنیم؟

 

گوگل به طور مداوم در حال تغییر الگوریتم هایی است که در رتبه بندی صفحات وب از آنها استفاده می کند. معیارهای که در گذشته کارهای بزرگی انجام می دادند، امروز می تواند آغاز کننده یک ضربه پنالتی باشند.
بهینه سازی موتورهای جستجو و تکنولوژی همیشه تحت تاثیر تغییرات هستند و شما باید مطمئن شوید که کارهایتان را درست انجام می دهید اگر نمی خواهید فردا منسوخ شده محسوب شوند.

 

در این مقاله به برخی از مواردی که می تواند شما را مطمئن کند که حرفه تان بهترین نتایج را از بهینه سازی موتورهای جستجو دریافت خواهد اشاره می کنیم:

 

۱-شما نمی توانید از تغییرات اجتناب کنید.

 

تغییر در زندگی تنها چیزی ست که ثابت است. شش سال پیش تبلت وجود نداشت. امروز شما می توانید تبلیت هایی با سایزهای متفاوت بخرید با سیستم عامل ها و تولیدکنندکان و برندهای مختلف.
برای یک شرکت که محصولات مرتبط با کامپیوتر می فروشد ، لازم نیست که رتبه بالایی برای کلمه “تبلت” داشته باشد. امروزه عبارات کلیدی بسیاری مرتبط با تبلت می تواند سرمایه بسیاری را برای شرکت برگرداند.
برای کسب نتایج پایدار ، شما باید روند و تغییرات را دنبال کنید. کلماتی که مشتریان استفاده می کنند می توانند تغییر کنند. شما باید کسب و کار خود را با تغییر بازار کار ، تغییر دهید. روشی را که نتیجه نمی دهد متوقف کنید.

 

۲- از رقبای خود بیاموزید.

 

اگر می خواهید موفق شوید نوآوری و تکامل لازم است. چند سال پیش ، شرکت Apple فقط کامپیوتر تولید می کرد. اما امروزه آنها با شرکت های مانند Spotify رقابت می کنند. شرکت هایی که رقبای شما هستند می توانند تغییر کنند.
ابزارهای سئو می تواند به شما کمک کنند تا بر فعالیت های رقبای خود نظارت کنید. با بررسی روند تغییرات رقبا به شما نشان می دهد که کلمات کلیدی و صفحات مورد هدف شما با کدام رقبا در گوگل رتبه بندی شده اند و چه فعالیت هایی مانند تبلیغات ، لینک بیلدینگ ، تولید محتوا و … برای پیشرفت در این زمینه انجام می دهند.

توصیه شده:  آتليه خلاقيت افق انديشه www ofoqandishe ir به…

 

۳- به طور مستمر صفحات وب خود را بهینه سازی کنید.

 

بازار تغییر می کند و الگوریتم های موتور جستجو تغییر می کنند. بهینه سازی موتورهای جستجو فرآیندی مستمر است. اگر شما با تغییرات هماهنگ نشوید ، فقط وقت خود را با روش هایی که کار نمی کنند هدر داده اید. حتی ممکن است شما از تکنیک هایی استفاده کنید که موجب پنالتی شدن شما شوند.
اگر می خواهید نتایجی پایدار کسب کنید و پا به پای تغییرات حرکت کنید لیستی از انتظارات واقع بینانه خود فراهم کنید. معمولا چندین ما زمان می برد تا نتایج راهکارهای انتخابی سئو خود را مشاهده کنید. اگر فعالیت های سئوتان را به طور منظم انجام دهید ، بدون شک رتبه ای که به طور مداوم در صدر نتایج جستجو باقی می ماند را دریافت خواهید کرد. به قول فیلسوف غربی، ما دو بار نمی توانیم در یک رودخانه شنا کنیم؛ زیرا نه ما آن انسان قبلی هستیم و نه آن رودخانه، رودخانه سابق است. پس لحظه لحظه زندگی، در حال رشد، حرکت و تغییر است. اگر رتبه بندی وب سایت شما به دلیل تکنیک های غیراستاندارد و منسوخ شده آسیب دیده است، بهتر است تکنیک های مهم تر و بروزی که قوانین جدید بازی محسوب می شوند را امتحان کنید.

 

خدمات حرفه ای ، بروز و استاندارد تیم سئویار به شما کمک می کند تا همیشه پا به پای تغییرات بازار کسب و کارتان حرکت کنید و به طور مداوم در لیست نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر اولین باشید.

 

توصیه شده:  نرم افزار تحت وب جای کلمه

اولین بودن را با سئو سایت سئویار تجربه کنید .

 

درخواست سئو سایت

درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید