دوازده امتیاز قبل از استخدام مشاور بهینه سازی موتور جستجو سئو در خانه

هنگامی که یک  کسب و کار اندازه کوچک، متوسط یا بزرگ  نیاز به یک مشاور بهینه سازی موتور جستجو لایق (SEO)  دارد

، چهار گزینه در دسترس وجود دارد:

۱ – اختصاص یک تیم از در خانه مدیران سایت، برنامه نویسان و بازاریابان به انجام این کار.

۲ – قرارداد کار را به یک شرکت تخصصی سئو SEO .

۳ – ارسال یک تبلیغات برای استخدام مشاور سئو به عنوان یک کارمند که در شرکت کار می کنند.

۴ – دریافت یک مشاور در خانه سئو از یک شرکت تخصصی برای کار با کارکنان خود را بدون اینکه یک کارمند باشد.

 

بنابراین، آنچه بهترین گزینه برای شرکت شما می باشد؟ بسیاری از نقاط  نظر قبل از گرفتن تصمیم شما وجود دارد.

۱ – نصب و راه اندازی تیم در خانه خود را از مدیران سایت و بازاریابان هرگز کار نخواهد کرد: از تجربه طولانی من، مونتاژ یک تیم در خانه مدیران سایت، برنامه نویسان و بازاریابان برای انجام این کار هرگز موفق نخواهند شد به عنوان هیچ کدام از آنها دارای تجربه کافی در بهینه سازی. علاوه بر این، آنها متوجه نیست که چه چالش هایی که آنها در مقابل هستند و یا مشکلات پنهان که از  وب سایت خود می باشد.

۲ – استفاده از بهترین شیوه های سئو: هنگامی  شروع هر پروژه آنلاین، در خانه مشاور سئو با مدیران خود کار خواهد کرد  اطمینان حاصل شود که بهترین شیوه جستجوگرها به هر پروژه اعمال می شود،

۳ –  آموزش سئو سمینارها و کارگاه های آموزشی: مشاور سئو در خانه قادر به سازماندهی سمینارهای آموزشی سئو، کارگاههای آموزشی برای بخش های مختلف و سطوح مختلف کارکنان در مورد نحوه درخواست و شامل بهترین شیوه سئو در هر پروژه آنلاین است.

۴ – گرفتن ایده های سود آور و تولیدی: بحث روزانه و ارتباطات مستقیم بین مشاور جستجوگرها در خانه و مدیران شرکت، مدیران، مدیران، برنامه نویسان و طراحان سایت های اینترنتی باعث خواهد شد بسیاری از ایده های جدید هر دو طرف را بسازد. یک ایده ی ساده و یا یک پیشنهاد در چنین فضایی می تواند تفاوت زیادی در شروع یک کمپین جدید و یا اصلاح به بیشتر سودآور شدن منجر شود.

۵ – ایجاد    بیشترین سئو دوستانه وب سایت(SEO accessible websites): مشاور جستجوگرها در خانه قادر به کار به راحتی با مدیران خود به اعمال هر گونه تغییرات و یا طراحی مجدد لازم  وب سایت خود را به منظور تبدیل آنها به وب سایت های ترین سئو دوستانه در کوتاه ترین زمان و با حداقل تلاش امکان پذیر خواهد بود  . این اطمینان خواهد داد که وب سایت خود  در صفحات اول گوگل، یاهو، بینگ و دیگر موتورهای جستجو عمده در کوتاه ترین زمان رتبه بندی خواهد شد.

۶ – حسابرسی دقیق سئو SEO: کار با مدیران سایت و برنامه نویسان خود ، مشاور سئو در خانه به راحتی می توانید انجام یک سئو دقیق  به لیست تمام نقاط که نیاز به اصلاح یا تغییر در وب سایت شما و در کمپین های تبلیغاتی آنلاین مختلف خود را دارد برسید.

۷ – انتخاب کلمات کلیدی موثر ترین و سودآور برای استفاده در بهینه سازی: داشتن تماس مستقیم با کارکنان خود در بخش های مختلف در خانه مشاور سئو را قادر خواهد ساخت به پایان روند انتخاب موثر ترین کلمات کلیدی  و سودآور در کمترین  زمان، به طوری که کل فرایند بهینه سازی می تواند به سرعت شروع شده و موثر تر واقع شود .

۸ – اضافه کردن بازاریابی رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی های بازاریابی خود  به اینترنت:

حفظ حضور سالم بر روی سیستم های مختلف رسانه های اجتماعی یک فرایند پر هزینه و وقت گیر است.

داشتن مشاور سئو در خانه شروع شود و فقط نظارت انتخاب کارکنان شرکت انجام روزانه فعالیت های بازاریابی در رسانه های اجتماعی به طور قابل توجهی هزینه ها در فرآیند  کاهش می دهد.

۹ – وبنوشتها (بلاگ ها):

هر پست وبلاگ به خوبی نوشته شده و بهینه سازی شده یک دارایی برای این شرکت است. پست های وبلاگ صدها بک لینک با کیفیت بالا علاوه بر ترویج محصولات و خدمات این شرکت ایجاد میکند.

۱۰ – صرفه جویی در وقت و پول خود را هدر رفته در مصاحبه و استخدام:

۱۱ – تمام وقت یا پاره وقت: یک مشاور سئو در خانه  از یک شرکت تخصصی می تواند یک یا دو روز در هفته، یک یا دو روز در هر ماه یا پنج روز در هفته کار می کند. بسته  به نیاز شما  دارد و گردش مالی از پروژه های آنلاین خود .

منبع: pars-seo http://pars-seo.ir/seo-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%A7/%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2/

دوازده امتیاز قبل از استخدام مشاور بهینه سازی موتور جستجو سئو در خانه
3.5 (70%) 2 votes
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید