ثبت سایت در گوگل و 70 موتور جست و جوی مشهور

49c8b_seo ثبت سایت در گوگل و 70 موتور جست و جوی مشهور

ثبت سایت در گوگل

روش های متفاوتی برای بالا بردن بازدید سایت ها وجود دارد که همگی بستگی به یک اصول سئو سازی درست و استاندارد است.موتورهای جست و جو این گونه سایت ها را شناسایی کرده و محتوای آن ها را ایندکس می کند و پس از جست و جوی کاربران مطالب ایندکس شده را در نتایج جست و جوی خود نمایش می دهد که قاعدتا باعث افزایش بازدید سایت می شود.
معمولا هر سایت پس از ایجاد شدن بلافاصله در فهرست ایندکس موتورهای جست و جو قرار نمی گیرد.اما این موتورهای جست و جو برای کاربران امکانی را فراهم کرده اند تا بتوانند سایت خود را به صورت دستی در فهرست سایت های ایندکس شده ی موتورهای جست و جو قرار دهند.
می توانید توسط فرمی که در لینک زیر قرار داده شده است فرایند ایندکس و ثبت شدن سایت و محتوای سایت خود را در 70 موتور جست و جوی معتبر و مشهور تسریع ببخشید.
http://www.submitexpress.com/free-submission.html
پس از وارد شدن به لینک بالا، در فرمی که برای شما باز می شود، کافیست آدرس اصلی سایت و ایمیل خود را وارد کرده و دکمه ی ثبت را کلیک کنید.این کار معمولا چند دقیقه ای به دلیل کامل شدن مراحل ثبت نام طول می کشد.
توجه: صفحه ی ثبت نام را تا کامل شدن مراحل ثبت نام نبندید، تا این مراحل به صورت کامل ثبت شوند.
پس از وارد کردن آدرس اصلی سایت و ایمیل خود دکمه ثبت را بزنید و صبر کنید تا مراحل ثبت انجام شود. این کار چند دقیقه ای طول می کشد .توجه داشته باشید صفحه مربوطه را تا هنگام نمایش کامل نتایج ثبت شدن ، نبندید.

گوگل: نشاني وب خود را درج کنيد – Google

و نيز درباره اينکه آيا و چه زمان اين نشانی در فهرست به ثبت می رسد قولی نمی دهيم.يادآوری: تنها نشاني صفحه ی نخست يا سرآغاز سايت شما مورد نياز است، لازم نيست  …

منبع: rseo http://rseo.ir/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D9%88-70-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AC%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D8%AC%D9%88%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D9%87%D9%88%D8%B1/

درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید