بهینه سازی SEO سئو برای برنامه اندروید (سئو برای مارکت گوگل پلی)

بهینه سازی SEO از برنامه اندروید
معیارهایی SEO برای بهبود دید از برنامه های آندروید خود  در فروشگاه Google Play وجود دارد. چه اقداماتی را باید اجرا شود و چگونه  تعداد دریافت ها از برنامه خود را افزایش دهیم ؟

در اینجا چگونه برای شروع:
معیارهای SEO مربوط به شرح برنامه

نام نرم افزار
نام نرم افزار و یا “عنوان” برچسب، که به عنوان  برای سئو و بهینه سازی صفحات وب بسیار مهم است. عنوان شامل نام نرم افزار و به اندازه کافی توصیفی به اغوا کردن کاربران برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار باشد. باید به وضوح توضیح هدف از برنامه باشد.

بهترین انتخاب برای یک عنوان کوتاه از آن است.

توضیحات برنامه
این شبیه به اطلاعات وارد شده در متا تگ outline از یک وب سایت است. شرح هدف از برنامه، ویژگی ها و مزایای آن توصیف می کند.به طور کلی از یک سخنرانی کوتاه و یک لیست از ویژگی های اصلی تشکیل شده است.
شمردن ویژگی های رایگان.
استفاده از  خط تیره به برجسته کردن ویژگی ها برنامه مهم است.
ترجیح می دهم جملات کوتاه باشد.

فروشگاه Google Play دارای محدودیت ۴۰۰۰ کاراکتر است که، اجازه می دهد شما را به یک توصیف نسبتا طولانی ارسال کنید. این مهم است که  از کلمات کلیدی مناسب استفاده شود. برنامه های کاربردی در صفحات نتایج گوگل ظاهر می شود،

آرم برنامه یا لوگو

لوگو بیشترین بخش قابل مشاهده از توضیحات است. لوگو باید نگاه حرفه ای کرد .باید خلاقانه باشد و نشان می دهد آنچه که برنامه در واقع می تواند انجام دهد (بازی، شبکه های اجتماعی، بهره وری، و غیره).

تصاویری از نرم افزار – اسکرین شات

انتخاب تصاویر بصری جاذب،  بسیاری از کاربران مایل به گرفتن ایده از رابط کاربری و قابلیت استفاده از برنامه قبل از دانلود آن است . فروشگاه Google Play همچنین دارای یک پخش ویدئو است که اجازه می دهد تا شما را به ویدیو از برنامه های خود را ادغام  کنید (از طریق یوتیوب).

دسته بندی

این مهم است که به دسته مناسب برای کاربرد خود را در فروشگاه Google Play انتخاب  کنید.
اگر دسته های متعدد سازگار هستند، مهم است که به انتخاب آنهایی که مناسب ترین است.

 

== معیارهای SEO خارجی برای برنامه اندروید =
این معیارها به همه عناصر خارج از توضیحات برنامه مطابقت دارد، مربوط به سئو/ دیده شدن در فروشگاه Google Play.
امتیاز کلی

همه کاربران از نرم افزار می توانند امتیاز کلی اختصاص دهند، از ۱ تا ۵ ستاره.
امتیاز کلی برای نرم افزار  از نرم افزار در فروشگاه گوگل پلی دیده شدنتحت تاثیر قرار می دهد ،

نظرات

بازخورد مثبت  کاربر  رتبه دانلود از برنامه خود را افزایش می دهد.
تعداد دریافت ها از نرم افزار

تعداد کل دانلود از نرم افزار یک معیار مهم است.
لینک برگشت (بک لینک)

با توجه به اینکه فروشگاه Google Play به فهرست جستجوی Google متصل است، در پیوند به این برنامه، از صفحات داشتن پیج رنک بالا، ممکن است تاثیر بر روی سئو برنامه داشته باشد.

منبع: pars-seo http://pars-seo.ir/seo-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-seo/%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-seo-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF/

بهینه سازی SEO سئو برای برنامه اندروید (سئو برای مارکت گوگل پلی)
5 (100%) 2 votes
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید