بهبود بازاریابی و فروش با افزایش اعتماد کاربران

building-trust بهبود بازاریابی و فروش با افزایش اعتماد کاربران

میزان اهمیت : معمولی

حتما در کانال تلگرام نیوسئو عضو شوید (در کانال محتوایی هست که در سایت نیست!) مدت زمان تخمینی مطالعه این مقاله 5 دقیقه می باشد.

لطفا به این مطلب رای دهید

[رای ها : 2 امتیاز : 5]

افزایش اعتماد کاربران به سایت و کسب و کار شما مهم ترین و اساسی ترین وظیفه ای است که بر عهده شما و تیم همراهتان می باشد. زیرا این کار در افزایش و جذب مشتری بسیار تاثیرگذار است و باعث رونق و بهبود کسب و کار شما خواهد شد.

بنابراین اگر شما مالک سایت و   کسب و کار اینترنتی هستید، باید اعتماد کاربران را نسبت به سایت خود بهبود بدهید، زیرا اگر کاربران نتوانند به سایت شما اعتماد کنند، متضرر می شوید و لطمه های جبران ناپذیری به کسب و کار شما وارد می شود. بنابراین در این مقاله به مرور برخی از تکنیک های افزایش اعتماد کاربران می پردازم که در تبدیل بازدید کننده به مشتری نقشی اساسی خواهد داشت:

  • 1) استفاده از هولوگرام های امنیتی:

یکی از راههای موثر افزایش فروش و ارتباطات در سایت استفاده از هلوگرام های امنیتی می باشد. بیشتر کاربران با دیدن هولوگرام امنیتی بر روی سایت اطمینان خاطر بیشتری پیدا می کنند.

اخیراً، اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه یکی از شبکه های اجتماعی مورد هک قرار گرفته است و اطلاعات میلیون ها کاربر در اختیار افراد سودجو قرار دارد. این اخبار بسیار بر روی اعتماد کاربران به سایت ها و شبکه های اجتماعی تأثیرگذار است.

عامل مهم دیگری که بسیار مهم است محتاط و محافظه کار بودن مردم در استفاده از اینترنت می باشد. به طور مثال وقتی کالایی را از طریق اینترنت خرید می کنند و یا در سایتی ثبت نام می کنند، این مسئله بیشتر به چشم می آید.

توصیه شده:  تحقیقات جامعه هدف قبل از ایجاد سئو

بهترین و شاید مهمترین عامل برای شکستن این ذهنیت استفاده از هلوگرام های اینترنتی معتبر می باشد زیرا کاربران با دیدن این علائم نسبت به پیگیری مشکلات احتمالی اطمینان خاطر بیشتری پیدا می کنند.

براساس آمارهای منتشر شده، 48 درصد مردم هیچگاه از سایت های بدون هولوگرام خرید نمی کنند. این مسئله به درستی خود گویای این پیام می باشد که تا چه میزان وجود این درگاه های اینترنتی امن حائز اهمیت است.

اگر از هلوگرام های اینترنتی استفاده می کنید، به توصیه های زیر توجه کنید:

  • از یک سرویس دهنده اینترنتی بسیار امن جهت پهنای باند و دامین خود استفاده کنید. همچنین به دنبال تهیه یکی از نمادهای اعتماد الکترونیکی بر روی سایت خود باشید.
  • نماد اعتماد الکترونیک را به صورت واضح و شفاف در جایی قرار دهید که کاربران به محض ورود به سایت، به راحتی آن را رویت نمایند.
  • عموماً استفاده از نماد اعتماد الکترونیک جهت اعتماد کاربران کافی است. اما تا حد امکان از سایر عوامل امنیتی از جمله دامنه، هاست و دیگر ملزومات امنیتی در کسب و کار اینترنتی غافل نشوید.

promote-1 بهبود بازاریابی و فروش با افزایش اعتماد کاربران

  • 2) استفاده از پروتکل امنیتی SSL:
دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بسیار مفید، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به صورت محرمانه نگهداری میشه و فقط مقالات برتر نیوسئو براتون ایمیل میشه.بازدیدکنندگان این مطلب، مطالب زیر را هم مطالعه کرده اند :

بهبود بازاریابی و فروش با افزایش اعتماد کاربران

بهبود بازاریابی و فروش با افزایش اعتماد کاربران
به این مطلب امتیاز بدهید
توصیه شده:  یک کلک کوچیک اما بزرگ برای سئو سایت شما!؟
درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید