برون سپاری سئو یا سئو خارج در مقابل سئو در خانه

بازاریابی اینترنتی روز به روز در حال رشد است. این مهم است که برای این وب سایت که به کاربران قابل مشاهده است و در نتایج جستجو  هنگامی که کاربران  کلمات کلیدی مرتبط را جستجو کند ظاهر شود.

این جایی است که بهینه سازی موتور جستجو (SEO) به تصویر می آید. بسیاری از شرکت ها در حال ترکیب سئو به استراتژی های بازاریابی خود هستند. این یک سوال دیگر مطرح می کند. در خانه سئو بهتر است یا باید سئو وب سایت خود را  شما را برون سپاری به یک شرکت یا سئوکار؟

هر دو سئو در خانه  و سئو برون سپاری  دارای جوانب مثبت و منفی  است. هر شرکت باید به هر دو این مدل ها نگاه کند و سپس نیازهای خود را بر این اساس تصمیم بگیرید.

جوانب مثبت سئو در خانه

۱٫ کارشناس سئو در خانه   به خوبی کسب و کار خود را می داند و از این رو تفاوت های ظریف از شرکت ها و چالش های آن را همچنین درک خواهد کرد.

۲٫ انجام سئو در خانه به شما  کنترل کامل بر استراتژی ها و اعدام آنها می دهد. کارشناس سئو می تواند بلافاصله برای هر گونه تغییر در تماس از او در همان دفتر به عنوان دیگر اعضای این شرکت قرار  گیرد.

۳٫ کارشناس سئو در خانه  تنها در وب سایت شما  کار می کند و نه بر روی هر وب سایت دیگر. این بدان معنی است که متخصص می تواند توجه کامل به سایت شما  دهد و می تواند در بهبود رتبه بندی وب سایت شما کار کند.

۴٫ گاهی اوقات سئو در خانه  از سازمان های برون سپاری سئو  گران کمتر است.

 

جوانب منفی سئو در خانه  :

۱٫ سئو یک میدان به سرعت در حال تغییر است. الگوریتم های موتورهای جستجو  تغییر میکند. یکی از نیاز  همیشه با تغییرات روز می شود.

اگر شما تصمیم به انجام سئو  سایت خود را در خانه دارید، و سپس شما نیاز به صرف زمان و گاهی پول برای یادگیری جنبه های جدیدی از سئو و خود را با تغییرات به روز شده است هستید.

۲٫ ممکن است وقت گیر باشد اگر شما   روند کسب و کار را نگه دارید .

۳٫ سئو  نیاز به تعدادی از ابزار دارد. اگر شما تصمیم به انجام   سئو در خانه را دارید، پس از آن شما نیاز به خرید این ابزار دارید. این می تواند بسیار گران قیمت باشد. تنها با داشتن این ابزار کافی نیست. شما همچنین نیاز به یادگیری چگونه  استفاده از آنها که بیشتر می تواند مقدار زیادی از وقت خود داشته باشد دارید.

 

مزایا SEO برون سپاری

۱٫ بزرگترین مزیت برون سپاری نیازهای خود  در سئو برای یک شرکت  این است که شما از تخصص کل تیم از کارشناسان سئو در وب سایت خود کار خواهد کرد بهره میبرید. از آنجا که، آن یک تیم است که تنها بر روی پروژه های سئو کار می کنند، آنها را  با آخرین روند در کسب و کار آشنا و از این رو شما لازم نیست که به صرف زمان و یا پول در گرفتن خود با این روند آشنا شوید.

۲٫ سازمان های سئو با تعداد زیادی از مشتریان کار می کنند.این است که آنها تجربه کار در انواع مختلف کسب و کار و درک نیازهای خود را بهتر میدانند.

۳٫ اگر شما برون سپاری سئو  به یک سازمان دهید، شما لازم نیست که به صرف زمان، برای تلاش و پول در استخدام  سئو در خانه  تیم، آموزش و ابزار داشته باشید.

منبع: pars-seo http://pars-seo.ir/seo-%D8%A8%D9%87%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%87%D8%A7/%D8%A8%D8%B1%D9%88%D9%86-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%DB%8C%D8%A7-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE/

برون سپاری سئو یا سئو خارج در مقابل سئو در خانه
2.3 (46.67%) 3 votes
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید