برنامه نویسی اپلیکیشن بازی موبایل

ساخت اپلیکیشن انواع بازی ها برای سیستم عامل های مختلف موبایل تنها با زبان جاوا برنامه نویسی می شوند؟
موبایل ها در سایز ها و انواع مختلف سیستم عامل ها دست افراد جامعه دیده می شود.
و زمانی که موبایل ها را باز می کنی انواع مختلف نرم افزار ها را مشاهه می کنی و اغلب بسیاری از این اپلیکیشن ها بازی می باشد، به خصوص اگر موبایل مربوط به پدر و مادر خانواده باشد.
موبایل های این والدین به دلیل اینکه یکی از اسباب بازی های فرزاندانشان است از نرم افزار ها و اپلیکیشن های مختلف بازی پر شده و حتی اگر روزانه موبایل را مورد ارزیابی قرار دهی به روز می شود.

اما این اپلیکیشن ها با چه زبانی برنامه نویسی می شود؟

یکی از زبان های رایج برای برنامه نویسی برنامه های موبایل زبان جاواست و به طور طبیعی فردی هم که سفارش ساخت اپلیکیشن را می دهد اولین زبانی که انتخاب می کند جاوا است.

اما چرا؟؟

این طبیعی است، چون یک زبان رایج و جاافتاده است. مانند این است که شما پارچه و لباسی را از یک برند خرید کرده اید و چون برایتان از نظر جنسی، کیفیت، ماندگاری مناسب بوده است همواره تلاش می کنید که همان از همان برند برای دیگر لباس های خود استفاده کنید.

در میان زبان های برنامه نویسی هم چنین اتفاقی رویداد است، و از آن جا که زبان جاوا توانسته به خوبی سطح نیازی مردم را در برنامه نویسی انواع اپلیکیشن ها چه برای موبایل و چه برای ویندوز برطرف کند در نتیجه برای ساخت انواع نرم افزار ها اولین زبان برگزیده می شود.


راه های ارتباطی شما عزیزان با ما :

مشاور: معصومه برهانی

شماره موبایل: 09156547518

پست الکترونیکی: AradSeo2015@Gmail.Com

منبع: aradseo

به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید