بررسی تخصصی سئو سایت صنعت

درآرادسئو اینبار به بررسی تخصصی سئو سایت صنعت خواهیم پرداخت که صنعتکاران و شرکت های اتوماسیون در جریان بهینه سازی بازار صنعت ایران قرار بگیرند.
در این بخش به معرفی برترین سایت های روز آراد می پردازیم و گزارشی از نحوه عملکرد و فعالیت آن خدمت شما عزیزان عرض خواهیم کرد تا بدانید که چه عواملی برای سئو مهم است و چنانچه هنوز محصولی انتخاب نکرده اید، با اعضای فعال این سایت ارتباط برقرار نموده و در صورت علاقه مندی، محصول خود را از این بین انتخاب نمایید.

سایت صنعت به نشانی www.iransanatmarket.com در 1 بهمن سال 1392 راه اندازی شد. تقریبا اوایل راه اندازی برندینگ در آراد بود که در آن زمان، کمتر کسی برندینگ را به عنوان یک شغل و کسب و کار قبول می کرد.

تقریبا از فروردین ماه سال 93، افرادی پیدا شدند که حاضر بودند به حرف آراد اعتماد کنند و فعالیت خود را در برندینگ آغاز نمایند.

اولین فردی که در این سایت فعالیت خود را آغاز کرد، سرکار خانم آتوسا غبرایی بود که در تاریخ 25 بهمن سال 92 و بعد از او جناب آقای رضا طیب لی در 24 فروردین سال 93 اولین خبر خود را در سایت منتشر نمودند. سپس افراد دیگری همچون مبین ملک حسینی، متین نورالدین و… عضو حوزه صنعت شدند و تصمیم به کار گرفتند. برخی از این افراد در حوزه صنعت ماندند و برخی دیگر تغییر حوزه دادند و عده اندکی نیز از برندینگ کناره گرفتند و به کار در رباتیک مشغول شدند.

همین طور گذشت تا به اینکه امروزه، فعالیت چشمگیری از آرادی ها در حوزه صنعت به چشم می خورد. در حال حاضر افراد زیر در حوزه صنعت، مشغول به فعالیت هستند. (به ترتیب حروف الفبا)

 1. آتوسا غبرایی
 2. احمد هاشمی
 3. افسانه باقری
 4. حمید دهسنگی
 5. رضا طیب لی
 6. سمانه رحیمی
 7. صالح نوروزی
 8. علی صفری
 9. غنچه عزتی
 10. مسعود میرخلف
 11. منصور اصغری
 12. مهدی عباس پور
 13. مهدی هادیان
 14. ندا مقصودی
 15. نگاره عنابی
 16. هادی کرمی
در این جمعیت 16 نفره، برخی قدیمی کار و برخی دیگر تازه واردند. از بین همه این افراد، فعالترین آنان که همه روزه به سایت مراجعه کرده و هر روز تبلیغات جدیدی منتشر می کنند می توان به افرادی چون:رضا طیب لی، غنچه عزتی، افسانه باقری، صالح نوروزی و خانم آتوسا غبرایی اشاره نمود. تعداد آگهی درج شده توسط هر یک از فعالان در زیر قابل مشاهده است.


رضا طیب لی 6373 خبر
غنچه عزتی 4234 خبر
صالح نوروزی 3061 خبر
آتوسا غبرایی 2459 خبر
افسانه باقری 971 خبر

حال می خواهیم وضعیت فعلی سایت را از نگاه مهندس زیارکلایی بررسی کنیم لذا مصاحبه ای ترتیب دادیم که محتوای آن را در زیر مشاهده خواهید کرد:
سایت بازار صنعت ایران، روزانه نزدیک به 1300 بازدید کننده از سوی گوگل جذب می کند و در مجموع بالای 2000 نفر بازدید کننده واقعی دارد.

s1 بررسی تخصصی سئو سایت صنعت

بیشتر بازدید سایت از دستگاه های صنعتی و لامپ های SMD است که ده کلمه ی پربازدید سایت در 28 روز اخیر را می توانید در زیر مشاهده کنید که هر عبارت چه مقدار بازدید کننده به سمت سایت جذب نموده است.

s2 بررسی تخصصی سئو سایت صنعت

این سایت در 6 ماه گذشته فعالیت چشمگیری نسبت به قبل داشته و در حال حاضر 41500 ایندکس دارد.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید این سایت همه روزه از تمامی نقاط جهان بازدید کننده دارد که اغلب افراد بازدید کننده، ایرانی هستند و بعد از آن، کشورهای آمریکایی، اروپایی و آسیایی از سایت صنعت بازدید به عمل می آورند که تصویر زیر، بازدید 10 کشور از سایت ما را در همین 28 روز اخیر نشان می دهد که کشور چهارم، یک سری کشورهای کم شناس یا ناشناس هستند.

s3 بررسی تخصصی سئو سایت صنعت


آیا فرصت یا فضای مناسب برای فعالیت افراد دیگر در این سایت مهیا هست؟

بله، تقریبا فرصت فعالیت برای 80 نفر دیگر در این سایت امکان پذیر است و باید بدانید که صنعت حوزه بسیار وسیعی است و تنوع فراوانی دارد و من به شخصه این تضمین را به شما خواهم داد که هرکس بخواهد و واقعا در آن تلاش کند، موفق خواهد شد.

پیشنهاد شما برای فعالیت در حوزه صنعت چیست؟

دستگاه های زیادی در حوزه صنعت ساخته شده که فروش زیادی هم دارند. از جمله این دستگاه ها با عبارت کلیدی زیر بسیار زیاد در اینترنت جستجو می شود:

 • دستگاه هیتر
 • دستگاه بوجاری
 • دستگاه آسفالت
 • دستگاه های بسته بندی ترشیجات، خرما، ماهی، شیر، سبزیجات و …
 • دستگاه روغن گیری
 • دستگاه پُرکُن نوشیدنی ها
 • دستگاه های آب گیری: آب انار، آب پرتقال و …
 • دستگاه شیرینگ
 • دستگاه بستنی ساز
 • دستگاه هسته گیر
 • دستگاه پوست کن
 • دستگاه حکاکی و لیزر
 • دستگاه لترپرس
 • دستگاه تولید سالاد الویه
 • دستگاه خشک کن کشمش
 • دستگاه کیک پزی
 • و…

چقدر روزانه باید کار کرد تا موفق شد؟
موفقیت ربطی به روز ندارد، هر روزی که شما کار می کنید یعنی نسبت به روز قبلتان موفق بوده اید. امروز تجربه هایی بدست آورده اید که دیروز آنها را نداشتید، این تجربه ها سبب افزایش اعتماد می شود و این اعتماد برایتان اعتبار می آورد و این اعتبار، فن بیان شما را قوی می کند و این فن بیان، خود سرمایه ای است که تابحال به آن فکر نکرده اید.
بگذارید یک مثال برایتان بزنم: چند روز پیش خانم عزتی با من تماس گرفت و گفت که هم اکنون، چندمین فروش خود را انجام داده با این تفاوت که فروش اخیر او، ساده ترین و راحت ترین فروش بود که گفتند: مشتری از من پرسید فلان دستگاه را دارید؟ گفتم بله و کمی برایش توضیح دادم و بعد قیمت را پرسید، به او قیمت را دادم، سپس از من شماره حساب خواست و کمتر از 1 ساعت، چندین میلیون تومان به حسابم واریز کرد. بدون آنکه بخواهد مرا حضوری ببیند.
خودش اعتماد کرد و پول را به حسابم ریخت و ما هم دستگاه مورد نیازش را برایش ارسال کردیم. تعجب کرد از این موضوع و باورش نمی شد که چگونه اینقدر راحت مشتری اش به او اعتماد کرده است.

جا داره نکته ای را به شما بگویم: همانطور که می دانید، فن بیان شما به خاطر فروش های قبلی که داشته اید، قوی شده است و این یک موفقیت است. این موفقیت میلیون ها تومان ارزش دارد زیرا اگر این مهارت را کسب نمی کردید، نیاز بود یک دفتر باکلاس داشته باشید، کلی نیرو و منشی داشته باشد، مشتری باید نزد شما می آمد و کلی چیزهای دیگر که آیا بعد از آن، اعتماد کند و از شما خرید نماید یا خیر؟ پس ما بدون هیچ هزینه ای توانستیم اعتماد مشتریان را جلب کنیم. که شرکت های دیگر برای بستن همین قرارداد، باید کلی هزینه کنند. پس درواقع شما یک سرمایه ای بدست آوردید که جنس آن از جنس اسکناس نیست ولی کار پول را برایتان انجام می دهد. اکثر انسان های ناتوان فکر می کنند که برای هر موفقیتی، ابتدا باید پول داشت و این درحالی است که اعضای فعال برندینگ اثبات کردند که این نظریه، اشتباه است و هر کاری نیاز به سرمایه اولیه ندارد و با دستان خالی هم می توان ثروتمند شد.

برخی از افراد موفقیت را فقط در پول میبینند. مثلا فردی ماهیانه 10 میلیون تومان درآمد دارد و از این ده میلیون تومان، 8 میلیون را اجاره دفتر، نیرو و برای تبلیغات هزینه می کند و فردی دیگر 2 میلیون درآمد دارد و هیچ هزینه ای هم نمی کند.

موفقیت را در کدام میبینید؟ آیا این دو در آینده درآمدی یکسان دارند؟

بعضی ها در حال زندگی می کنند و معتقدند که باید امروز خوش باشیم. بعضی دیگر آینده را می بینند و امروز برای رسیدن به آن تلاش می کنند و برخی دیگر آینده را میبینند و برای همین امروز زندگی می کنند. شرط موفقیت واقعی همین است.
امروز، کارهایی می کنم که دیگران حاضر نیستند انجام دهند تا فردا، کارهایی کنم که دیگران قادر نیستند انجام دهند.


جهت آشنایی شرکت برندسازی و بهینه سازی آراد، کافی است بر روی خدمات سئو سایت کلیک نمایید.
راه های ارتباطی با ما :

مشاور سئو: تالیا زیارکلایی

شماره موبایل: 09117776639

پست الکترونیکی: AradSeo10@gmail.com

منبع: aradseo

توصیه شده:  avinaweb یکی از نکاتی که در سئو و بالا و پایین…
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

یک دیدگاه

You can post comments in this post.


 • ممنون عالی بود

  دانلود فیلم 1 سال دقیقه قبل پاسخ دادن


دیدگاه خود را بنویسید