برای یادگیری سئو از کجا شروع کنیم؟

آیا برای یادگیری سئو آمادگی دارید؟ آیا می دانید که از کجا باید شروع کنیم؟ برای آموزش سئو، کدام روش ها را انتخاب می کنید؟ سئو موفق و حرفه ای کدام است؟
سئو دانشی است که هر کاربر یا طراح سایت باید نسبت به آن علم داشته باشد. سئو یا SEO یک واژه لاتین است و معنای فارسی آن برابر با بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد. کسی که صاحب سایت هست، الزاما باید با قوانین سئو آشنا باشد.
برای یادگیری این علم، نیاز به آمادگی و یا دانشی از قبل نیست. البته بسیاری از اساتید، با این حرف من مخالف هستند. و آنها معتقدند که برای یادگیری سئو، باید دانش برنامه نویسی داشته باشید.
برای یادگیری سئو، نیاز به خریدن سی دی های آموزش سئو ندارید و شما می توانید به صورت رایگان، آنلاین و تصویری، مباحث مربوط به سئو را از طریق مجموعه آرادسئو یاد بگیرید.
شما می توانید برای یادگیری، در کلاس های ما که یکشنبه هر هفته ساعت 19 تشکیل می شود را شرکت نمایید.

منظور از سئو موفق چیست؟

 اگر شما بتوانید سایتی طراحی کنید که این سایت، در عبارات کلیدی با چگالی بالا، همیشه و با کلمات متعدد، در صفحه اول گوگل قرار بگیرد، در واقع سئو سایت شما بسیار موفق و حرفه ای عمل کرده است. اما همه شرکت ها ادعا دارند که سئو را به صورت حرفه ای انجام می دهند.

برای درک و رسیدن به حقیقت، تنها یک چیز را از آن شرکت درخواست کنید و آن چیز، چیزی نیست جز رزومه کاری.

به عنوان مثال، از آن شرکت بخواهید که برترین سایت سئویی که طراحی کرده است را به شما معرفی کند. و به شما بگوید که این سایت در چه عباراتی، صفحه اول گوگل است؟

چنانچه آن سایت در بیشتر از 500 کلمه کلیدی، صفحه اول بود، این امر نشان دهنده سئو حرفه ای و موفق آن شرکت می باشد.

توصیه شده:  چگونه محتوا تولید کنیم ؟


راه های ارتباطی با ما :

عرضه کننده : تالیا زیارکلایی

شماره موبایل: 09117776639

پست الکترونیکی: AradSeo10@gmail.com

منبع: aradseo

برای یادگیری سئو از کجا شروع کنیم؟
1 (20%) 1 vote
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید