بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت)

بخش نهم : سرعت وب سایت (Site Speed)

 

در بخش نهم آموزش بهینه سازی وب سایت با ارائه نکاتی راجب سرعت سایت ها بعنوان عامل رتبه بندی نتایج گوگل و مهم تر از آن افزایش رضایت کاربر با ما همراه باشید.

 

4e263_site-speed بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت)
 
۵۸ افزایش سرعت وب سایت. یکی از عوامل مهم رتبه بندی سایت ، سرعت بارگذاری وب سایت می باشد. به این دلیل این فاکتور مهم است که رضایت کاربر را در پی خواهد داشت. هدف موتورهای جستجو فراهم کردن تجربه کاربری خوب برای کاربران می باشد در واقع وب سایتی که با داشتن سرعت بارگذاری بالا سعی در بالابردن رضایت بازدیدکننده را دارد مورد تایید موتور جستجو خواهد بود. بنابراین افزایش سرعت سایت در کنار تولید محتوای مفید بهترین راه برای جلب رضایت کاربران و در پی آن افزایش رتبه بندی خواهد بود.
 
۵۹ سرعت سایت و افزایش رتبه بندی . همانطور که در نکات قبلی هم اشاره کردیم سرعت پایین بارگذاری سایت موجب نارضایتی کاربران و خروج سریع آنها از سایت خواهد شد که این عمل افزایش ضریب بازگشت سایت یا همان Bounce rate را به دنبال خواهد داشت. Bounce Rateاز فاکتورهای اندازه گیری رضایت کاربران از سایت می باشد در نتیجه افت آن در رتبه سایت تاثیرگذار خواهد بود.
 
۶۰ سرعت سایت و افزایش سرعت ایندکس صفحات. تفاوتی ندارد سایتتان کوچک باشد یا بزرگ ، اگر می خواهید به بررسی و ایندکس کامل صفحات سایتتان توسط خزنده های موتور جستجو سرعت ببخشید ، زمان بارگذاری وب سایت خود را کاهش دهید. با کاهش زمان بارگذاری سایت خزنده های موتورجستجو در زمان تعیین شده با سرعت بیشتری به ایندکس صفحات می پردازند و بدون شک در صورت عدم دسترسی به سایت به دلیل پایین بودن سرعت آن رتبه سایت آسیب جدی خواهد دید.
 
۶۱ اندازه گیری سرعت سایت. سرعت سایت را با وب سایت هایی مانند GTmetrix و Pingdom تست و اندازه گیری کنید. این وب سایت ها علاوه بر نمایش میزان سرعت سایت ، پیشنهادهای کاربردی برای بهبود سرعت سایت در اختیار شما قرار می دهند.

 
 

4e263_Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت) بخش اول آموزش سئو (معماری و طرح بندی سایت)

4e263_Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت) بخش دوم آموزش سئو (جستجوی کلمات کلید)

4e263_Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت) بخش سوم آموزش سئو (تگ عنوان)

4e263_Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت) بخش چهارم آموزش سئو (متای توضیحات)

4e263_Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت) بخش پنچم آموزش سئو (تگ های Heading)

4e263_Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت) بخش ششم آموزش سئو (سئوی محتوا)

4e263_Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت) بخش هفتم آموزش سئو (ایندکس صفحات)

4e263_Check_Sign بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت) بخش هشتم آموزش سئو (تجربه کاربری)

منبع: seoyar http://seoyar.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%86%D9%87%D9%85-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

بخش نهم آموزش سئو (سرعت سایت)
5 (100%) 1 vote
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید