اپل احتمالا در سال آینده دو آیفون با نمایشگر بدون حاشیه معرفی خواهد کرد

با گذشت مدتی از عرضه آیفون ۱۰ و فروکش کردن تب آن، حالا نوبت به انتشار اخبار و شایعات پیرامون محصولات آتی اپل رسیده است.

همانطور که می دانید سردمدار درز اخبار داخلی اپل کسی جز تحلیلگر موسسه امنیتی «KGI» یعنی «مینگ – چی کو» نیست و اتفاقا اغلب گفته های او درست از آب در می آید.

اینبار او پیش بینی کرده که در سال آینده احتمالا شاهد عرضه دو آیفون با نمایشگر بدون حاشیه خواهیم که یکی از این آنها نسخه پلاس آیفون ۱۰ با نمایشگری ۶٫۵ اینچی از نوع OLED خواهد بود.

مدل دیگر هم دارای صفحه نمایش ۶٫۱ اینچی با پنل LCD است که به نوعی نسخه بدون حاشیه آیفون ۸ پلاس محسوب می شود.

آقای کو در مقاله اش خاطر نشان کرده است که هدف اپل از توسعه مدل های بدون حاشیه برآورده کردن نیاز های اقشار مختلف در بازار محصولات پرچمدار است.gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== اپل احتمالا در سال آینده دو آیفون با نمایشگر بدون حاشیه معرفی خواهد کردبر اساس این گزارش قیمت این محصولات احتمالا به ترتیب از آیفون ۶٫۵ اینچی با پنل OLED، نسخه آپدیت شده آیفون ۱۰ با نمایشگر ۵٫۸ اینچی و در نهایت مدل ۶٫۱ اینچی با پنل LCD کاهش پیدا می کند که مورد آخر احتمالا قیمتی بین ۶۴۹ تا ۷۴۹ دلار خواهد داشت.

علی رغم پیش بینی این تحلیلگر اگر اپل موبایلی ۶٫۱ اینچی با پنل LCD معرفی کند، قیمت ۷۴۹ دلار برای آن کمی ارزان به نظر می رسد، چرا که قیمت آیفون ۸ پلاس از ۷۹۹ دلار شروع می شود و از آنجایی که مدل ۶٫۱ اینچی نسخه ارتقا یافته آن است بنابرین باید قیمتی بیشتر داشته باشد.

توصیه شده:  ساخت انواع سئو سایت اصفهان

هرچند اپل ممکن است برای کاهش قیمت از برخی قابلیت های کنونی چشم پوشی کند. گفتنی است در این گزارش به قیمت نسخه جدید آیفون ۱۰ اشاره ای نشده است.

The post اپل احتمالا در سال آینده دو آیفون با نمایشگر بدون حاشیه معرفی خواهد کرد appeared first on دیجیاتو.

اپل احتمالا در سال آینده دو آیفون با نمایشگر بدون حاشیه معرفی خواهد کرد

اپل احتمالا در سال آینده دو آیفون با نمایشگر بدون حاشیه معرفی خواهد کرد
به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید