انجام برنامه نویسی پروژه آماری زبان r

انواع پروژه های آماری و داده کاوی برای استخراج و آنالیز اطلاعات با زبان برنامه نویسی r انجام شده و در اختیار کاربران قرار داده می شود.
R زبان برنامه نویسی برای انجام روش های آماری است.
تا اینجای کار همه ما می دانیم که زبان برنامه نویسی r را برای انجام پروژه های آمار استفاده می کنند اما از اینکه چه پروژ هایی و چه کارهایی که بر روی پروژه انجام داده می شود کسی حرفی نزده.
داده کاوی، استخراج اطلاعات، آنالیز کردن و در نهایت نتیجه گرفتن از این آنالیز ها که همان مقایسه بین دیتاها می باشد را می توان توسط نرم افزار r به خوبی نمایش داد.
گاهی برای یک آزمایش با داده های خام زیادی روبه رو هستیم که باید از بین آن ها با توجه به شرایط تعیین شده دیتاهایی را استخراج و سپس براساس این دیتا ها آنالیز های خود را در مورد پروژه بیان و نتیجه گیری کنیم.
همین کار هایی که زبان برنامه نویسی r انجام می دهد سبب شده که آن را به عنوان یک زبان برنامه نویسی آماری قوی در این حوزه بدانند و در هر موقعیتی از این زبان برنامه نویسی استفاده شود.


راه های ارتباطی شما عزیزان با ما :

مشاور: معصومه برهانی

شماره موبایل: 09156547518

پست الکترونیکی: AradSeo2015@Gmail.Com

منبع: aradseo

انجام برنامه نویسی پروژه آماری زبان r
به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید