الگوریتم های سئو گوگل و بهترین واکنش دربرابر آنها

f7138_google-ranking-algorithm-updates-explained2 الگوریتم های سئو گوگل و بهترین واکنش دربرابر آنها
حتما در کانال تلگرام نیوسئو عضو شوید (در کانال محتوایی هست که در سایت نیست!)
مدت زمان تخمینی مطالعه این مقاله 15 دقیقه می باشد.

همه شما دوستان عزیز می دانید که تقریبا در طی سال تمام الگوریتم های سئو گوگل بروزرسانی می شوند. تعداد زیادی از این بروزرسانی ها کوچک هستند و چندان به چشم نمی آیند و تعداد کمی نیز شامل بروزرسانی های بزرگ می شوند و به نوعی الگوریتم را دچار تغییر و تحولات عظیمی می کنند. به هر حال چه این بروزرسانی ها اتفاق بیافتند و چه اتفاق نیافتند، باید همیشه از وبسایت خود مراقبت کنیم و کوچکترین تغییرات در ترافیک و رده بندی را جدی بگیریم تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.

به همین منظور در این مقاله نکاتی را مطرح می کنم که اگر به آن ها توجه لازم را داشته باشید، خواهید توانست برای همیشه چالش های موجود در سئو را حل کنید و دیگر با هر بروزرسانی که اتفاق می افتد بدنتان به لرزه نخواهد افتاد!

نکته اول: تحت نظر داشتن ترافیک سایت

شما باید همیشه یک چشمتان را به میزان ترافیک طبیعی سایت اختصاص دهید. احتمالا نمی دانید که توجه به تعداد ترافیک طبیعی سایت چه ارتباطی با بروز رسانی های الگوریتم های گوگل دارد؟

نرم افزار Google Analytics را باز کنید و تاریخچه ترافیک خود را بررسی کنید. مکان هایی که ترافیک صعود یا سقوط کرده را مشخص و تاریخ های آن ها را با تاریخ بروزرسانی الگوریتم های گوگل تطبیق دهید.

f7138_screen-02 الگوریتم های سئو گوگل و بهترین واکنش دربرابر آنها

احتمالا تعدادی از تاریخ ها با تاریخ هایی که الگوریتم های گوگل بروزرسانی شده اند مطابقت خواهند داشت. اکنون که درک کردید رابطه ترافیک با بروزرسانی های الگوریتم گوگل چیست، ادامه مطلب را دنبال کنید تا متوجه شوید که چگونه می توانید مشکلات موجود در سئو سایت خود را حل کنید.

نکته دوم: حذف آگهی ها و صفحات وابسته


منبع: http://www.newseo.ir/seo-learning/google-seo-algorithms

الگوریتم های سئو گوگل و بهترین واکنش دربرابر آنها
3 (59.95%) 412 votes
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید