مدیریت سایت و پشتیبانی وب سایت

مدیریت سایت و پشتیبانی وب سایت در شرکت سئو تبریز ، شرکت سئو تبریز برای راحتی شما عزیزان علاوه بر خدمات سئو و طراحی سایت و . . . خدمات مدیریت و پشتیبانی سایت نیز انجام می دهد .

شما مشتریان عزیز می توانید با شماره 09146951749 تماس بگیرید و برای هماهنگی بیشتر می توانید در شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید و از خدمات حرفه ای ما بهره مند شوید .

حالا چرا پشتیبانی وب سایت

پشتیبانی وب سایت بسیار مورد مهمی می باشد ، شما بعد از راه اندازی سایت و یا طراحی و برنامه نویسی سایت و راه اندازی سایت و کسب و کر خود نیاز به پشتیبانی و مدیریت دارید ، این دو مورد بسیار مهم می باشد ، چرا ؟ چون اگر پشتیبانی و مدیریت نداشته باشید در گوگل پایین می مانید و به لینک های صفحه اول ولینک اول نمی رسید و دیده نمی شوید و این یعنی برای کسب و کار شما سم می باشد و می تواند شما را خسته کند و یا شما را ناامید از فروش سازد .

ولی تیم سئو تبریز با هزینه های بسیار پایین خدمات مدیریت و پشتیبانی فنی سایت شما را به عهده می گیرد ، فکر کنید اگر پشتیبانی نداشته باشید چه اتفاقی می افتد ؟ 

مهم : اگر سایت دچار مشکل فنی شود و یا پایگاه داده سایت دچار مشکل شود شما باید سریع سایت خود را عیب یابی کرده و درست کنید ولی نمی دانید چکار کنید ، ان موقع است که تیم ما وارد عمل می شود و مشکل را در کم ترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت و تضمین برطرف می کند ، تیم سئو تبریز یعنی شما را از هرگونه نگرانی پشتیبانی فنی اسوده خاطر می سازد .

توصیه شده:  ۵ نکته ساده برای افزایش سئو سایت

منظور از مدیریت وب سایت چیست ؟

مدیریت وب سایت را می توان از زاویه های مختلف دید ، برای مثال مدیریت پیام ها / مدیریت محصولات / مدیریت محتوا / مدیریت شبکه های اجتماعی / و . . . 

باز هم جای نگرانی نیست ، تیم سئو تبریز این کار را نیز با عالی ترین کیفیت و در کم ترین زمان ممکن انجام می دهد ، فقط کافی است با شماره های مربوطه تماس بگیرید و نوع مدیریت و کار خود را بیان کنید و با متخصصین ما در ارتباط باشید ، و حتی می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید ، ما به شما می گوییم که چه کار هایی انجام دهید تا وب سایتتان بهبود یابد و کار را انجام می دهیم .

برای مثال تیم سئو تبریز مدیریت محتوا را از صفر تا صد برای شما عزیزان انجام می دهد و از تولید محتوا گرفته تا درج محتوا بر روی وب سایت و . . . را برای سایت شما به صورت سفارشی انجام می دهد و در موضوعات دیگر نیز همچنین .

سوالات متداول پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت رایگان دارید ؟

بله درسته ، سئو تبریز پشتیبانی رایگاه داره ، هر سایتی که توسط شرکت سئو تبریز طراحی بشه پشتیبانی رایگان  از طرف سئو تبریز رو داره .

پشتیبانی سایت چکونه انجام می دهید ؟

پشتیبانی سایت رو تیم سئو تبریز به بهترین نحوه انجام  میده ، یعنی شما می توانید پشتیبانی وبسایت خود را به ما بسپارید و نگران سایت خود نباشید ، اگر سایت شما توسط تیم ما طراحی نشده باشد در ان صورت نیز پشتیبانی سایت شما را می پزیریم نگران ، مشکلات فنی سایت خود نباشید .

توصیه شده:  هر آنچه که باید درباره ی سئو سایت در سال 1396 بدانید!

قرارداد پشتیبانی سایت دارید ؟

بله درستش هم همینه ، ما برای اکثر کار ها و طراحی سایت های خود قرارداد تنظیم خواهیم کرد و بعد از توافق قرارداد ، کار استارت خواهد خورد پس نگران مراحل قانونی و قرارد هم نباشید .

پشتیبانی فنی سایت چیست ؟

پشتیبانی فنی سایت هم یعنی اگر سایت به مشکل خورد و یا در دامنه و یا سرور مشکلی پیش اومد تیم ما مشکل را در عرض چند ساعت حل خواهد کرد ، حتی تیم ما سایت را بر اساس دلخواه مشتری و کارفرما طراحی و تحویل مشتری می دهد ، سایت خودتان را شخصی سازی کنید .

مدیریت محتوا انجام می دهید ؟

بله شرکت سئو تبریز یکی از بزرگ ترین تیم های تولید محتوا را دارد و وبسایت شما را از نظر محتوایی پوشش می دهد ، پس نگران محتوا در سایت خود نباشد ، محتوا با درخواست مشتری در انواع مدل های مختلف توسط سئو تبریز ( محتوا متنی / ویدیویی / انیمیشن و . . . ) .

کار های پشتیبانی شامل چه عواملی می باشد ؟

کار های پشتیبانی سایت می تواند از بروزرسانی های افزونه ها و قالب ها گرفته تا حل مشکلات فنی باشد ، این موارد در قرار داد ذکر می شود و شرکت سئو تبریز تمامی مسئولیت های گفته شده در قرارداد را بر عهده خود می گیرد .

با سئو تبریز باشید تا از رقبا جلوتر باشید 

به این مطلب امتیاز بدهید

مطالب پیشنهادی:

درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید