یاندکس پیج رنک خود را با نام شاخص استناد موضوعی (TIC) به روز می کند

69417_-%D9%88-%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%A9%D8%B3 یاندکس پیج رنک خود را با نام شاخص استناد موضوعی (TIC) به روز می کند


یاندکس پیج رنک خود را با نام شاخص استناد موضوعی (TIC) به روز می کند

یاندکس موتور جستجوی روسی، نمرات TIC خود را به روز کرده است.

موفقیت در سئو کاملا به به روز بودن اطلاعات شما بستگی دارد. یاندکس اعلام کرده است که محاسبات و اندازه گیری های خود را برای شاخص استناد موضوعی به روز می کند. پست های منتشر شده به زبان روسی است اما توسط گوگل ترنسلیت ترجمه شده است. در این پست ها یاندکس نوشته است که تغییرات بسیار جدی در مورد الگوریتم ها ایجاد شده است.

69417_-%D9%88-%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%A9%D8%B3-300x169 یاندکس پیج رنک خود را با نام شاخص استناد موضوعی (TIC) به روز می کند

آنها می گویند که بیشتر اشکال و اعداد تاریخ گذشته را از الگوریتم محاسبه حذف کرده اند. TIC نسخه پیج رنک گوگل در یاندکس است. اسناد راهنمای یاندکس در مورد TIC چنین توضیح می دهند:

شاخص استنادی موضوعی (TIC) اعتبار منابع اینترنتی را بر اساس یک ارزیابی کمی از لینک های داده شده به سایر سایت ها مشخص می کند. هر چقدر کیفیت بیشتر باشد وزن لینک ها و تاثیر آنها نیز بیشتر خواهد بود. این نشانگر، توسط الگوریتم هایی که به طور خاص تولید شده اند محاسبه می شود. تشابه بین محتوای منبع و سایتی که به آن لینک داده است، نقش بسیار مهمی در این معادله بازی می کند. تعداد لینک ها به یک سایت خاص نیز بر روی ارزش TIC تاثیر دارد اما TIC تنها توسط مقدار لینک ها تعریف نمی شود بلکه وزن و ارزش کلی آنهاست که از اهمیت بالاتری برخوردار است. وبلاگ روسی توضیح می دهد که TIC یک معادل برای پیج رنک است اما بر خلاف پیج رنک، این مورد هنوز به روزرسانی های معتبر و منظمی دارد و می تواند نشان دهنده اتوریتی سایت باشد. این موضوع بدین معناست که یاندکس هنوز نمرات مورد نیاز را به وب مسترها نشان می دهد. وبمسترهای روسی دیروز شاهد تغییر در نمرات خود بودند. این وبلاگ می افزاید: تغییر اصلی در مورد فرمول محاسبه TIC ، سیگنال های مبتنی بر لینک های داخلی را نیز در نظر می گیرد. یاندکس بزرگترین موتور جستجو در روسیه است . این موتور جستجو تقریبا ۶۰ درصد بازار را در این کشور به خود اختصاص داده است و چهارمین موتورجستجوی بزرگ در سرتاسر جهان محسوب می شود.

مطلب مرتبط وجود ندارد.

منبع: http://iranseosite.ir/%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%AC-%D8%B1%D9%86%DA%A9-%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%A9%D8%B3/

درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید