سرچ سیستم عامل ios برای ساختن لیست های ویدئویی و یافتن خانه فروشی توسط بینگ آپدیت کرد

سرچ سیستم عامل ios برای ساختن لیست های ویدئویی و یافتن خانه فروشی توسط بینگ آپدیت کرد

اپلیکیشن جست و جوی بینگ برای آی او اس با راه های جدیدی برای ساختن لیست های ویدئویی و یافتن خانه هایی که برای فروش قرار گرفته اند ، آپدیت شد.

با نسخه جدید ۶٫۱۱ اپ جست و جوی بنگ برای آی او اس ، نتایج برای جست و جوی عبارت ( خانه های برای فروش + کد محلی – Zip code – ) لیستی واقعی از خانه های فروشی در منطقه ای که کد محلی آن – Zip code – را میدهید ، ارائه میشوند.

45d46_bing-smartphone-iphone-mobile-300x169 سرچ سیستم عامل ios برای ساختن لیست های ویدئویی و یافتن خانه فروشی توسط بینگ آپدیت کرد

بینگ امروز نسخه جدید اپلیکیشن جست و جویش را برای آی او اس (ios) منتشر کرد که در آن از ویژگی های لیست جدید ترین ویدئو ها ، جدید ترین وبسایت هایی که مخرب شناخته شده اند و جست و جوی املاک فروشی پرده برداری شد.

با توجه به پیش نمایش که در برنامه آیتونز ارائه شد. کاربران حالا میتوانند لیست های ویدیوئی از نتایج جست و جو های ویدئو ها و موزیک ویدئو هایشان بسازند. تا جست و جو را بیشتر امن کنند ، بینگ هشدار امنیتی برای وبسایت های مخرب را هم اضافه کرده است.گوگل نیز مدتی است در مرورگر کروم خود وب سایت های فاقد پروتکل https را نا امن معرفی میکند.این پروتکل به یکی از فاکتور های سئو ۲۰۱۷ تبدیل شده است

هم چنین باگ های برنامه که در موقع جست و جو ، پاسخ ها نمایش داده نمیشدند نیز بر طرف شد.

در این اپدیت ، ویژگی جدید جست و جوی املاک واقعی ، این امکان را بوجود آورد تا با مشاهده لیست املاک واقعی که برای فروش گذاشته شده اند را با استفاده از کد محلی خاص هر منطقه ، پیدا کنید.

نتایج واقعی که برای کد محلی Louisville, Kentucky zip formula جست و جو شده است را در تصویر زیر مشاهده میکنید.

 

مطلب مرتبط وجود ندارد.

منبع: http://iranseosite.ir/%D8%A8%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84-ios-%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A8/

به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

ابراهیم حنفی (متخصص سئو) هستم، 8 سال سابقه فعالیت در حوزه وب رو دارم و بطور تخصصی 4 سال هست که سئو کار میکنم و به لطف خدا نمونه کارهای خوبی در این زمینه بدست آوردم.

دیدگاه خود را بنویسید