سامسونگ تایید کرد؛ اسپیکر هوشمند بیکسبی به زودی عرضه می شود

اوایل امسال گزارش شد سامسونگ مشغول توسعه اسپیکری شبیه به آمازون اکو است که از دستیار دیجیتالی بیکسبی این کمپانی بهره می برد. حالا که بیکسبی به صورت رسمی در سراسر جهان عرضه شده، سامسونگ اطلاعات بیشتری درباره محصول تازه خود به اشتراک گذاشته است.

آخرین خبری که درباره اسپیکر هوشمند سامسونگ شنیدیم، مربوط به ماه جولای بود. در این خبر گفته شد که امکان دارد اسپیکر بیکسبی طی سال جاری میلادی عرضه نشود. در گزارش ها آمده بود که به زعم سامسونگ، آمازون بازار جهان اسپیکرهای هوشمند را تصرف کرده و بازار کره جنوبی هم کوچک تر از آن است که اسپیکری هوشمند، قادر به رسیدن به سوددهی در آن باشد.

اما DJ Koh، مدیرعامل واحد موبایل سامسونگ پیش از رونمایی رسمی از موبایل گلکسی نوت ۸ طی شب گذشته، اعلام کرد این شرکت مشغول توسعه اسپیکر هوشمند خاص خود است که «بزودی» به بازار خواهد آمد. Koh در بخشی از سخنان خود می گوید: «همانطور که اشاره کردم، من می خواستم دیوایس های سامسونگ، تجربه کاربری پرثمری در خانه به ارمغان آورند و می خواهم که کاملاً روی این مسئله متمرکز باشیم.»

مدیر واحد موبایل سامسونگ اطلاعات بیشتری درباره اسپیکر به اشتراک نگذاشته است و حتی تایید نکرده که اصلاً این دیوایس بر دستیار دیجیتالی بیکسبی مبتنی خواهد بود. با این همه، منطقی به نظر نمی رسد که سامسونگ اسپیکری بدون بیکسبی به دست مشتریان برساند.

The post سامسونگ تایید کرد؛ اسپیکر هوشمند بیکسبی به زودی عرضه می شود appeared first on دیجیاتو.

سامسونگ تایید کرد؛ اسپیکر هوشمند بیکسبی به زودی عرضه می شود

توصیه شده:  پایین ترین قیمت های کالای دیجیتال در آی تی قیمت
درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید