سئو سایت و دلایل تغییر رنکینگ

سئو سایت و دلایل تغییر رنکینگ

میزان فعالیت شما در دورن سایت و نیز بیرون سایت که المان های سئو سایت را تشکیل می دهد توسط گوگل به طور قیق مانیتور می شود. در واقع تغییرات و نوساناتی که در وضعیت سئو سایت مشاهده می شود به میزان فعالیت شما بستگی دارد.

سئو سایت و نوسانات

website_analysis سئو سایت و دلایل تغییر رنکینگ

انالیز سایت

نوسانات همواره در نتایج سئو سایت دیده می شود. در واقع نتایج جستجو در این لحظه با نتایج جستجو در یک ساعت و یا حتی پنج دقیقه بعدی متفاوت می باشد. این نوسانات و تغییرات با عنوان دنس گوگل مطرح می شود. اما امری که مهم است میزان فعالیت شما می باشد. فعالیت و عملکرد خود را در دورن و نیز بیرون سایت همواره و به صورت مداوم انجام دهید.

عملکرد شما در سئو سایت

اگر شما سایت خود را رها کنید برای مثال تولید محتوا را قطع کنید و یا تولید بک لینک را رها کنید پس می بایست در انتظار افت وضعیت سئو سایت خود باشید. سایت هایی که رها شده اند پس از اندکی با افت یکباره در وضعیت سئو خود روبه رو می شوند. پس در استراتژی سئو خود تولید محتوا را به طور مرتب داشته باشید. میزان فعالیتی که رقبای شما انجام می دهند می تواند بیان کننده و تعیین کننده ای از میزان فالیت شما باشد و برای پیشی گرفتن از آنها می بایست میزان فعالیت خود را از آنها بیشتر نمایید.

http://mcseo.ir/%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D8%AF%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%86%DA%A9%DB%8C%D9%86%DA%AF/

به این مطلب امتیاز بدهید
توصیه شده:  ثبت لینک در وب دایرکتوری
درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید