جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنید

گوگل در ۱۲ مهر ماه دو موبایل جدید خود یعنی پیکسل ۲ و پیکسل ۲ اکس ال را معرفی کرد. به تازگی تعدادی از تصاویری که با دوربین این موبایل ها ثبت شده، توسط گوگل منتشر شده است.

لازم به ذکر است که در وب سایت DxOMark دوربین موبایل پیکسل ۲، امتیاز ۹۸ را دریافت کرده که تا کنون بالاترین امتیاز دریافت شده توسط یک موبایل از این موسسه است. پس از این دو، آیفون ۸ پلاس اپل و گلگسی نوت ۸ سامسونگ قرار دارند که هر دو امتیاز ۹۴ را دریافت کرده اند و بعد از آنها نیز آیفون ۸ با امتیاز ۹۲ قرار دارد.

کیفیت بالای تصاویر ثبت شده این دو موبایل به لطف تمرکز گوگل بر ترکیب چند عنصر مهم یعنی یادگیری ماشینی، سخت افزار و نرم افزار حاصل شده. گفتنی است که بر خلاف روال این روزهای بازار تلفن های همراه، پیکسل های جدید فاقد دوربین دوگانه هستند.

در ادامه می توانید تصاویر ثبت شده توسط دو اسمارت فون جدید گوگل را مشاهده نمایید:

Pixel-Pics-7 جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنیدPixel-Pics-6 جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنیدPixel-Pics-12 جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنیدPixel-Pics-10 جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنیدPixel-Pics-5 جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنیدPixel-Pics-4 جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنیدPixel-Pics-3 جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنیدPixel-Pics-1 جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنیدPixel-Pics-2 جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنیدPixel-Pics-11 جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنیدPixel-Pics-8 جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنیدPixel-Pics-9 جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنید

ممکن است به مطالب زیر علاقه مند باشید:

The post جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنید appeared first on دیجیاتو.

جدیدترین تصاویر گرفته شده با پیکسل ۲ گوگل را مشاهده کنید

توصیه شده:  به روزرسانی WatchOS 4.0.1 مشکل اتصالات اپل واچ سری ۳ را برطرف کرد
درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید