بیلبورد تازه گوگل، به احتمال معرفی موبایل های پیکسل ۲ در ۱۲ مهرماه اشاره دارد

در گزارش های چند وقت اخیر شنیده ایم که گوگل برای معرفی موبایل های خانواده «پیکسل ۲» در تاریخ ۵ اکتبر برنامه ریزی کرده است. اما به تازگی بیلبوردی در بوستون رویت شده که تقریباً تمام شک و شبهه ها را برطرف می کند. روی این بیلبورد، عبارت «چیزهای بیشتری از موبایل تان بخواهید» دیده می شود و در پایین، لوگوی گوگل و تاریخ ۴ اکتبر (برابر با ۱۲ مهرماه) قرار گرفته است.

سال گذشته، رویداد گوگل پیکسل در سان فرانسیسکو و در روز ۴ اکتبر برگزار شد. بنابراین جای تعجب نداشت اگر گوگل همین تاریخ را برای معرفی موبایل های جدیدش انتخاب می کرد. اما حالا به نظر می رسد که شایعات ابتدایی با تنها یک روز اختلاف، درست از آب درآمده اند.

google-pixel-2-billboard-w600 بیلبورد تازه گوگل، به احتمال معرفی موبایل های پیکسل ۲ در ۱۲ مهرماه اشاره دارد

سوال اینجاست که دقیقاً چه چیزهای بیشتری می توانیم از موبایل های پیکسل ۲ و پیکسل اکس ال ۲ بخواهیم؟ پاسخ این پرسش فعلاً مشخص نیست اما ممکن است این شعار ارتباطی به دستیار دیجیتالی گوگل اسیستنت و توانایی های آن روی خانواده پیکسل ۲ داشته باشد.

در حال حاضر بنابر شایعات و گزارش ها می دانیم که دو موبایل تازه گوگل، توسط دو تولیدکننده مختلف توسعه می یابد. مدل کوچکتر، قرار است از منظر طراحی شباهت زیادی به نخستین پیکسل داشته باشد و مدل بزرگ تر، بیشتر شبیه به LG V30 خواهد بود. علاوه بر این ها انتظار می رود دستگاه به همراه ورژنی جدیدتر از اندروید اوریو با چند قابلیت اضافه معرفی شود.

The post بیلبورد تازه گوگل، به احتمال معرفی موبایل های پیکسل ۲ در ۱۲ مهرماه اشاره دارد appeared first on دیجیاتو.

توصیه شده:  نوشتن محتوا - نکات مهم در نوشتن محتوای مبتنی بر سئو

بیلبورد تازه گوگل، به احتمال معرفی موبایل های پیکسل ۲ در ۱۲ مهرماه اشاره دارد

بیلبورد تازه گوگل، به احتمال معرفی موبایل های پیکسل ۲ در ۱۲ مهرماه اشاره دارد
به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید