بهترین ابزار گفتگوی آنلاین

live-chat-icon-7410 بهترین ابزار گفتگوی آنلاین

میزان اهمیت : معمولی

حتما در کانال تلگرام نیوسئو عضو شوید (در کانال محتوایی هست که در سایت نیست!)
مدت زمان تخمینی مطالعه این مقاله 5 دقیقه می باشد.

لطفا به این مطلب رای دهید

[رای ها : 4 امتیاز : 5]

مهمترین مسئله در فرآیند تبدیل بازدید کننده به مشتری و تکمیل فرآیند خرید انجام گفتگوی آنلاین با بازدید کننده برای پاسخ گویی به سوالات و راهنمایی بیشتر است. در واقع مهمترین مسئله در بازاریابی اینترنتی، تعامل با مخاطب است. اگر به تمام کارهایی که در حوزه بازاریابی اینترنتی انجام می دهیم دقت کنید، متوجه خواهید شد که تمام هدف ما رسیدن به یک تعامل درست و سازنده با مخاطب است.

به همین منظور در این مقاله قصد دارم ابزار بسیار حرفه ای در زمینه گفتگوی آنلاین را به شما دوستان عزیزم معرفی کنم.

Tawk.to

به عنوان یک ابزار رایگان به شما اجازه صحبت با بازدید کننده از طریق یک صفحه کاملا سفارشی را می دهد. اگر چه قابلیت های کمتری نسبت به بقیه ابزار گفتگوی آنلاین دارد، اما دارای کیفیت بالایی است. شما بسیار ساده می توانید Tawk.to را در سایت خود نصب کنید. همچنین می توانید تشخیص دهید که بازدیدکننده از کدام کشور و با چه آدرس ISP و IP ای با شما تماس گرفته است. بنابراین شما براحتی می توانید منطقه جغرافیایی او را پیدا کنید. از قابلیت های دیگر این ابزار انجام گفتگوی آنلاین به صورت همزمان با چند بازدید کننده است.

ویژگی های کلیدی:

  • نمایش بازدید کنندگان سایت به صورت لحظه ای
  • انجام گفتگو از طریق موبایل
  • سفارشی کردن سایت با نصب ابزارک های مختلف
  • ترجمه و محلی سازی خوش آمدگویی ها
  • نصب یک دقیقه ای
  • تعامل با مخاطب از طریق محرک ها
توصیه شده:  لینک sitewide در سئو چیست؟

Liveperson

یک ابزار غیر رایگان که به شما اجازه نظارت و برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان را می دهد. همچنین شما اجازه پیدا می کنید که در زمان تصمیم گیری برای خرید یک محصول یا سرویس با مشتری ارتباط برقرار کنید. این ابزار در افزایش بازگشت سرمایه و اعتماد و وفاداری مشتری بسیار کارآمد است. به همین دلیل هم است که Liveperson بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین باید بدانید که این ابزار کاملا با فیسبوک سازگار است.

ویژگی های کلیدی:

دوست عزیزم، جهت مشاهده ادامه این مقاله بسیار مفید، لطفا ایمیل خود را به دقت در فیلد ذیل وارد نمایید.* خیالتون راحت ! از ایمیل شما به صورت محرمانه نگهداری میشه و فقط مقالات برتر نیوسئو براتون ایمیل میشه.بازدیدکنندگان این مطلب، مطالب زیر را هم مطالعه کرده اند :

بهترین ابزار گفتگوی آنلاین

به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید