اولین آپدیت گلکسی نوت ۸، عملکرد دوربین را بهبود می بخشد

سامسونگ قرار است به صورت رسمی، گلکسی نوت ۸ را فردا در سراسر جهان عرضه کند، اما خب در برخی نقاط دنیا بسیاری از مشتریان هم اکنون موبایل جدید خود را دریافت کرده اند و در حال کار با نوت ۸ هستند.

به گفته این کاربران، سامسونگ امروز آپدیت جدیدی برای آن ها منتشر کرده که به گفته مقامات این شرکت کره ای، به وسیله آن عملکرد دوربین بهبود یافته است.

سفت افزار جدید با نام ورژن N950FXXU1AQI1 ارائه شده و در لیست تغییرات دوربین، فقط به بهبود عملکرد اشاره شده و نه بیشتر. هیچ توضیحی مبنی بر اینکه چه بخشی از دوربین دستخوش تغییر شده به میان نیامده.

همچنین در این لیست نوشته شده شارژ وایرلس نیز بهتر شده و بهبودهایی پس از این آپدیت خواهد داشت. البته اولین آپدیت سفت افزار گلکسی نوت ۸ شامل پچ امنیتی ماه آگوست نیز می شود.

در آپدیت امنیتی ماه سپتامبر نیز که سامسونگ چند روز پیش اطلاعات آن را ارائه داده بود، چون آسیب پذیری در نرم افزار خود سامسونگ و البته سیستم عامل اندروید شناسایی و رفع شده است.

اگر قرار است در همین ابتدا گلکسی نوت ۸ بخرید، توجه داشته باشید که هر چه سریع تر موبایل خود را آپدیت کنید تا دچار این حفره های امنیتی نشوید.

The post اولین آپدیت گلکسی نوت ۸، عملکرد دوربین را بهبود می بخشد appeared first on دیجیاتو.

اولین آپدیت گلکسی نوت ۸، عملکرد دوربین را بهبود می بخشد

توصیه شده:  اوبر برای برقراری ارتباط با رانندگان ناشنوا، به مسافرین خود زبان اشاره می آموزد
درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید