امکان ارسال توییت های ۲۸۰ کاراکتری برای اکثر کاربران توییتر فراهم شد

توییتر که در چند هفته اخیر در حال تست محدودیت ۲۸۰ کاراکتری برای توییت های ارسالی از طریق پلتفرم خود بود، اعلام کرده از فرایند آزمایش رضایت داشته و اکنون برای بیشتر کاربران سراسر دنیا، محدودیت ۱۴۰ کاراکتر توییت ها را به ۲۸۰ عدد افزایش داده. همچنین کمپانی مذکور افزوده که تعداد توییت های انگلیسی زبانی که به علت محدودیت تعداد کاراکتر به مرز مجاز می رسیدند، از ۹ درصد کل توییت های ارسالی به ۱ درصد در محدودیت جدید کاهش یافته اند.

توییتر در فرایند تست نیز به نتایج جالبی دست یافته؛ مشخص شده کاربرانی که از امکان ارسال ۲۸۰ کاراکتر برخوردار بوده اند، توییت هایشان لایک، ری توییت و mention های بیشتری داشته اند و میزان رضایت این کاربران در محدودیت جدید افزایش یافته بود.

محدودیت ۲۸۰ کاراکتر، به مرور در دسترس همگان قرار می گیرد

لازم به ذکر است که برای زبان های ژاپنی، کره ای و چینی، همچنان محدودیت ۱۴۰ کاراکتری پا برجا است. اگر در حال حاضر امکان ارسال ۲۸۰ کاراکتر برای شما فعال نشده، جای نگرانی نیست، زیرا به مرور این قابلیت برای همگان فعال خواهد شد؛ البته می توانید از طریق روش های شرح داده شده در مطلب ویژه دیجیاتو هم اکنون نیز توییت های ۲۸۰ کاراکتری را ارسال کنید.

The post امکان ارسال توییت های ۲۸۰ کاراکتری برای اکثر کاربران توییتر فراهم شد appeared first on دیجیاتو.

امکان ارسال توییت های ۲۸۰ کاراکتری برای اکثر کاربران توییتر فراهم شد

امکان ارسال توییت های ۲۸۰ کاراکتری برای اکثر کاربران توییتر فراهم شد
به این مطلب امتیاز بدهید
توصیه شده:  دوربین های موبایل با عبور از دوربین های کامپکت، اکنون دوربین‌ های DSLR سطح مبتدی را نشانه گرفته اند
درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید