آپدیت جدید نسخه دسکتاپ اسکایپ، شمایل این برنامه را دستخوش تغییراتی می کند

با وجود اینکه آپدیت های اخیر نسخه اندروید اسکایپ خیلی به مذاق کاربران خوش نیامده اما گزارشات نشان می دهند که مایکروسافت می خواهد همان تغییرات را به ورژن دسکتاپ برنامه محبوبش بیاورد. با توجه به اطلاعات به دست آمده در آپدیت بعدی نسخه دسکتاپ اسکایپ، دیزاین این برنامه دست خوش تغییراتی شده است.
حالا اندازه صفحه ورژن دسکتاپ افزایش یافته و برای چت ها هم شاهد یک پنل نوتیفیکیشن [بخش اعلان ها] هستیم. بنابراین با خیال راحت می توانید مکالمه هایی که با @ مشخص گشته اند را پیدا کنید و دیگر نگرانی بابت از دست دادن پیام ها نباید داشته باشید.

جدا از این ویژگی ها، توسعه دهنده یک گالری جدید برای چت ها در نظر گرفته تا کاربران راحت تر بتوانند تصاویر، لینک ها یا اسنادی که با شما به اشتراک گذاشته شده را پیدا کنند. همچنین بخش تماس هم تغییراتی به خود دیده که به واسطه آن  هنگام تماس از ایموجی ها استفاده نموده یا عکس هایی به اشتراک بگذارید.
این تغییرات پیشتر برای نسخه اسمارت فون ها به انتشار رسیده بود که با واکنش های منفی زیادی رو به رو شد. آپدیت جدید نسخه دسکتاپ فعلا برای ورژن پیش نمایش منتشر گشته و دارندگان ویندوز ۱۰ یا مک می توانند از آن استفاده کنند. احتمالا مایکروسافت به کمک بازخوردهای مردم می خواهد تا انتقادات پیشین را دوباره نبیند.
The post آپدیت جدید نسخه دسکتاپ اسکایپ، شمایل این برنامه را دستخوش تغییراتی می کند appeared first on دیجیاتو.

آپدیت جدید نسخه دسکتاپ اسکایپ، شمایل این برنامه را دستخوش تغییراتی می کند

توصیه شده:  کارشناسان: فروش آیفون ۸ و ۸ پلاس در ابتدا با افت مواجه خواهد بود
آپدیت جدید نسخه دسکتاپ اسکایپ، شمایل این برنامه را دستخوش تغییراتی می کند
به این مطلب امتیاز بدهید
درباره نویسنده

دیدگاه خود را بنویسید